2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا دیوونه شدم کاش شیر خودمو میخورد این دردسرارو نداشتم از روز اول سینم از داخل و بیرون زخم شد نتون ...

من جوری شده بود ک انگار نوک سینه ندارم شقاق وحشتناک عفونت پستان ولی تحمل کردم کنارش کمکی میدادم ولی شیرخودمم میدادم الان اصلا شیرتوسینم نمیمونه یه ذره شیرکنه میریزه

2731
چرا شیر خودتو نمیدی حیفه بخدا اول ازینکه خودش یه نعمته باهاش عشق میکنی من سر بی تجربگیم بچمو شیر خشک ...

دیگه شیری ندارم ک بهش بدم من کلا غدد شیردهیم فعال نیس بزوور فشارش بدم دو قطره دربیاد الانم ک دیگه نمیگیرش عوق میزنه میزارم دهنش دختر اولیمم شیرخشکی بود

من جوری شده بود ک انگار نوک سینه ندارم شقاق وحشتناک عفونت پستان ولی تحمل کردم کنارش کمکی میدادم ولی ...

اره منم نوک سینم کامل کنده شده بود من نتونستم تحمل کنم کارم فقط گریه بود 

2738
اره منم نوک سینم کامل کنده شده بود من نتونستم تحمل کنم کارم فقط گریه بود 

یعنی تودهنشم میکردم از اونور دستمو گازمیگرفتم چون جیغ میزدم مامانم میگفت جیغ نزن بچهدمیترسه هرکی میدید میگفت خوب دلی داری هنوز بهش شیرمیدی

یعنی تودهنشم میکردم از اونور دستمو گازمیگرفتم چون جیغ میزدم مامانم میگفت جیغ نزن بچهدمیترسه هرکی مید ...

منم همینجور بودم ولی فقط ۶روز طاقت اوردم نزاشتن دیگه اطرافیانم گفتن بش نده 

2706