2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🤔🤒چکار داری یا خود خدااااا ؟؟ 😁بفرما خواهری 

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐
2738

روزی میرسد که انسانها خسته میشوند از نفس کشیدن، از فرو بردن نفسهای مسموم از جریان خون بی هدف جاری در رگهایشان از دویدن از نرسیدن از دل دادن دل کندن از جان سخت بودن از افکار تمام نشدنی از مهمل بافتن های مغزشان از بی رحمی ها کاش خدا نگاهی بکند

منم شاعرم 

چند تا شعرم گفتم و بدون مجوز خونده شدن هم پاپ هم کودک

ولیییییی کلا این سبکا ببشتر دکلمه وارن

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
شعر نیست یه جورایی یه متن ادبیه

دقیقا ی متن ادبی زیبا

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
منم شاعرم  چند تا شعرم گفتم و بدون مجوز خونده شدن هم پاپ هم کودک ولیییییی کلا این سبکا ببشتر ...

آره گفتم تو پست قبلی ولی حس میکنم استعدادشو دارم که شعرم بگم ولی خب نمیدونم میتونم با شعرام چیکار کنم اصلا استفاده ای داره یا نه

2706