2737
2734

کامل خوب شدن که چند سال زمان میبره ولی من سر سه روز از جام پا شدم و تمام کارام رو خودم کردم ،سر ده روز هم بخیه رو که کشیدم دیگه راحت راحت شدم

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
کامل خوب شدن که چند سال زمان میبره ولی من سر سه روز از جام پا شدم و تمام کارام رو خودم کردم ،سر ده ر ...

ممنون عزیزم

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واله من از بیمارستان ک مرخص شدم اومدیم خونه تموم کارارو خودم انجام میدادم حتی یک روز هم نخابیدم و از مهمونا هم خودم پذیرایی میکردم چون بی حس بود دردی نداشتم و دکترمم فوق العاده دستش سبک بود میگن بعصیا سخته براشون ولی منو هرکی میدید تعجب میکرد حتی دراز نکشیدم جز زمان خواب بخیه هامم خودم کشیدم بعد فک کنم ۱۳ روز ک نخ زیر پوستم راحت جاب جا میشد ... 

اگ درد نداشتی بنظرم اروم اروم فعالیت داشته باشی بد نیست شکمم تخت مثل قبل بارداریه کسی ک منو نمیشناسه هیکلمو میبینه باورش نمیشه زایمان داشتم اونم چی سزارین ک بعضیا انگار بچه تو شکمشون مونده با یه چادر محکم شکمتو ببند ک نمونه برات 

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐
2731
ترك پوستي هم داشتي ؟ 

ن گلم ندارم ..

دوتا خط بود خیلی ظریف اونم ماه اخر ک الان کامل محو شده نیست ... حتی جای بخیه هامم معلوم نیست خیلی دکترت باید مهارت داشته باشه تو بخیه زدن ک گوشت اضافه نیاره و از داخل هم بتونه خوب بخیه بزنه .. خواهر شوهرم جای بخیه هاش خیلی بد شده گوشت اضافه آورده وختی دست میکشی جای بخیه هاش زیر پوست دقیقا زیر رد تیغ هم گوشت اضافه داره و مث نخود زیر انگشت حس میشه خلاصه خیلی بد شده دقت کن پیش چ دکتری میری عزیزم اگ کرج هستی دکتر معرفی کنم برای عملت ؟؟

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐
ن گلم ندارم .. دوتا خط بود خیلی ظریف اونم ماه اخر ک الان کامل محو شده نیست ... حتی جای بخیه هامم مع ...

من هنوز باردارنشدم گلم ايشالله چندماه ديگه اما بهم معرفي كن داشته باشم ولي تهرانم 

راستي واسه درمان ترك پوستي چاق لاغري اطلاع نداري از كرم ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 
2738