2737
2734
عنوان

مادرشوهرممممم😖😖😖😖😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 60 پست
خوش بحالت پسر من هنوز نمیتونه مادر جون بگه براش سخته

عیبی نداره نگه تو با تکرار کردنش تو ذهنش هک میکنی مثلا اومد خونتون یا جایی بودید ک خاست پسرتو بگیره بغلش خطاب به پسرت بگو برو بغل مادرجون زبونش راه میفته عزیزم ... تازه باید افتخار کنی ک پسرت زیبا حرف بزنه احترام حفظ کنه از بچگی...

بچه هاییو دیدم ک مادراشون بهشون یاد دادن ب مادرشوهر بگن ننه .. خب اصن قشنگ نیست بنظرم .. خودت بگو خطاب ب پسرت اونم یاد میگیره ..

مادربزرگا نوه هاشونو خیلی میخان خدایی هردوطرف این دیگ غیر قابل انکاره شمام چرا اینقدر ارامشتو بهم میریزی گلم اینجوری فک کن ک پسر تورو بیشتر از نوه هایه دختری میخاد پسر دوسته یا هرچییی و پسرت یاد میگیره از کلمات زیبا استفاده کنه ک میگن به به چه مامانی داره ک اینقدر بچه شو درست تربیت کرده و بچه بیشتر از سنش میفهمه واز الان احترام رو حفظ میکنه 

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مامانم یکم حساس ..میخواد خودش فقط مامانم باشه..یه مدلی هس

اوکی . یکم زبون بریز واسش که تو ی دونه ای . مامان فقط ی لفظه ی کلمه اس . اما تو عشقی و... اینطوری کمتر به دل میگیره  

2728
خدا حفظش کنه عزیزم . خواهر زاده منم نمیتونست بگه مادر جون میگفت مهجون 😂 الان کلاس چهارمه من هنوز به ...

قربونت برم عزیزم خداتموم بچه ها رو حفظ کنه 

خدایی شیرین زبونن من عاشق دوره ای ام ک بچه ها میخان حرف بزنن کلماتو با جاب جایی حروف شیرین بیان میکنن .. پسرمن به دکمه میگفت دُمکه🤣هرجا میرفتیم میگفتن بهش اون چیه رو لباست میگفت دمکه یادش بخیررر شیطون بود ماشالله خیلی زود روون صحبت کرد 

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐
خخخخخ من خوشحال میشم پسرم بهش بگه ننه

😂😂😂 قصه بگو براش ، تو قصه ننه داشته باشه . بعد ننه رو تعریف کن که میشه مادر پدر . بعد هر کاری کنی از دهنش نمیوفته.  بگو تو قصه ها شنیده خوشش اومده .خخخ 

خدایا من چقدر بدجنس شدم 😂

2740
😂😂😂 قصه بگو براش ، تو قصه ننه داشته باشه . بعد ننه رو تعریف کن که میشه مادر پدر . بعد هر کاری کنی ...

نه بابا اگه ننه یاد بدم که داغونم میکنه، به متدر جون راضی نیس🙄

ی عکس شیرین و جالب و خاطره انگیز و عجیب از پسرم بزارم ببینید خیلی برام جالبه تو خواب هزار جور فیگور مختلف و شیرین داشت ک روی لپ تاپه اینم از روی لپ تاپ الان گرفتم شمام ببینین 😍پسرمو بعد ۱۲ نزدیک ۱۳ سال نازایی خدابهمون داد الهی شکررر 

ای جانم خدا حفظش کنه😍😍

باگل پسر خودت عزیزدل 😘🤗😍

قربونت برم عزیزم خداتموم بچه ها رو حفظ کنه  خدایی شیرین زبونن من عاشق دوره ای ام ک بچه ها میخا ...

انشاله 

😂😂😂چه با مزه . دمکه که سختره . 

حالا برادر زاده ام به سیب زمینی میگه سیب زنمی . هر دو دقیقه میگیم تکرار کن بچه کلافه میشه 

یا خواهر زاده ام به خورد میگه شورد . مدام می پرسم غذا خوردی میگه اره شوردم . مامانم غذا شورد 😂😂 به قرمز میگه شرمز 😂کلا به ش علاقه داره