2737
2739

البته اگ دو سه روز باشم ... مثلا دوسه روز خونه دوستم ک شهر دیگ ای بود و دو سه روز  برا دلداری دخترخالم ک مشکلی براش پیش اومده بود  رفته بودم واااای موقع خدافظی میخاستم بغض کنم انقد دلم میگرفت چرا ؟ ولی اگ چن ساعت برم خونه فامیلم با خانوادم و برگردیم تازه میگم اخیششش حوصله جمعیت رو ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ جای دنیا رو به اندازه تخت خودم و دستشویی خونم دوست ندارم😐😐😐😐😁😁😁حتی خونه بابام

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738
واااای بر عکس منی..هر جا برم بیقرار میشم باید فرار کنم..نمی تونم هیج جا برم ..حتی خونه ی مامانم ..عز ...

دیگه کات و دیلیت اکانت چرا اخه😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
هیچ جای دنیا رو به اندازه تخت خودم و دستشویی خونم دوست ندارم😐😐😐😐😁😁😁حتی خونه بابام

عکس دسشویی رو بذار ببینم چی داره که انقد عاشقش شدی

احیانا سنگش از طلا نیس😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
ببخش ناراحت نشی اگه اینجور باشه که اون صاحب خونه رو هم کلافه میکنی که بلاخره مهمون یه روز دو روز...

اره میدونم خودمم خجالت میکشم دوس ندارم که مزاحم کسی شم ولی حرفم اینه ک خیلی زود وابستع میشم ... حتی به دوستای دانشگام اونایی ک باهاشون صمیمی ام ترم اخر گریم گرفت موقع خدافظی ـ

عکس دسشویی رو بذار ببینم چی داره که انقد عاشقش شدی احیانا سنگش از طلا نیس😂

اصلا به طرز عجیبی با این مستراح احساس راحتی میکنم .هرجا برم یبوست میگیرم😁😁😁😝😝😝😝😝

هیچی هم نداره 😂

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706