2737
2739
عنوان

تا حالا شده توی خواب....

398 بازدید | 19 پست

سلام دوستان 

تا حالا شده توی خواب پریود بشید؟؟ 

من چندباری اتفاق افتاده ازجمله همین الان 

خیلیییییی خیلیییییییییییی بدم میاد 😑😥

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اصلا

وای خیلی بده... من دفعه اول بچه بودم تمام لباس و تختم کثیف شده بود 

اما الان فورا میفهمم تو خواب بیدار میشم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2731
منم پیش اومده خیلی مضخرفه دشکم قرمز شده😥

خیلی بده 😥

من تاریخ پریودیمو میدونم مثلا یا ۱۹میشم یا ۲۰تو  این روز شبا موقع خواب پد میزارم ک اگه یه وقت شدم خونی مونی نشم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

اره😐😐😐😐😐😐جوی خون راه افتاد .خودمم توش غرق شدم😁😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738

مجردیام بله 

ولی الان‌نه اصلا

یبار خونه داییم رختخواب زنداییم رو به لجن کشیدم یبار خونه مادر بزرگم

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

فقط 2 بار اونم اوایلش که کوچیک بودم و چون به شدت خجالتیم و دوست نداشتم مامانم اون کثافت کاری رو ببینه ساعت 2.5 شب تو حموم با دل درد شروع کردم به شستن لباسام و رو تختی بعد دوباره به کمک بخاری و سشوار خشکشونم کردم😅😅😅😅

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
وای خیلی بده... من دفعه اول بچه بودم تمام لباس و تختم کثیف شده بود  اما الان فورا میفهمم تو خو ...

چندساعت قبلش علائمش داری زودتر پد بزار

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بنظر من رخت خواب کثیف بشه خیلی بهتر از درد پریودیه مث اینکه خداروشکر درد نداری تو این دوران ک توخواب پریود میشی 

ولی من ی هفته قبل و ی هفته هم بعد تموم شدنش درد فجیحی دارم و هرماه اورژانس بیمارستانم 

دیگ تموم کادر درمانیه بخش اورژانس بیمارستان کسری منو میشناسن مث مار چَمبره میزنم از درد و ارزویه مرگ میکنم..

اصلا ناراحت کثیف شدن تو خاب نباش نزدیک پریودت ک میشه طبق تاریخ قبل خوابت ی پد بزار با خیال راحت بخاب اینجوری دیگ کثیف نمیشه 😘😊

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐
2706