2737
2739

نزدیک عروسیمه ولی حس خوبی ندارم الان داشتم فیلم جشن روز عقدمو‌میدیدم یادم‌میاد چقد مادرشوهرم اذیت کرد هدیه هامو برای خودش برداشت و حتی یه عذرخواهی هم تا به حال نکرده اینم بگم از اون‌به بعد خاطرات‌خوش بوده غیر‌از تیکه ها و دخالتای‌مادر شوهر که همچنان پابرجاست...شوهرم‌دوسم داره ولی فک‌نکنم به اندازه پدر و مادرم دوسم داشته باشه میترسم‌خیلیییی‌میترسم ...بر‌عکس خیلی کسایی‌که قبل از‌عروسی‌ذوق‌دارن...همش انرژی منفی دارم...دل و دماغ کاریو ندارم...کلا بیست روز وقت‌ دارم حتی لباس عروس هم پرو نکردم ...خیلیییی استرس دارم حس میکنم انتخابم غلط بوده...نمیدونم چمه‌...یکم به همسرم سرد شدم...چندین بار‌پیش مشاور رفتم میگه تو حساسی...همسرم خوبی های زیادی داری ولی ....بابا مامانم خوابن وگرن زاااار میزدم از ته دل گریه میکردم کاااااش زمان به عقب برمیگشت اصلا‌نمیتونم فکر‌کنم‌تو خونه ای باشم که مامان و بابام توش نیستن😭😭😭😭😭😭😭میترسم با مادرشوهرم تنها شم اذیتم کنه ...از طرفی میگن تا با طرف زیر یه سقف نرفتی نمیدونی چی به چیه خیلییییی میترسم ای خداااااا😭😭😭😭😭

هیچ کسی بیشتر از پدرمادرت دوستت ندارن

انتظار اضافیه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما هم متاهلی؟کاش به کودکیم برمیگشتم‌کاااااش...پدر مادر بزرگترین نعمتن😭😭😭😭

بله ۹ سال تقریبا

عین برق گذشت

هعی

شما مشکلت دور شدن از پدرمادرته بنظرم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2740

همش طبیعیه قبل عروسیم  ۴ جلسه مشاوره رفتم میخواستم همه چی و بهم بزنم از آینده می ترسیدم حتی روز عروسی اصلا شوق نداشتم شب که رفتیم خونه خودمون خیلی گریه کردم شوهرم بغلم کردو ارومم کرد  

بله ۹ سال تقریبا عین برق گذشت هعی شما مشکلت دور شدن از پدرمادرته بنظرم

نمیدونم چیکار کنم

حس میکنم ازدواج برای من یه چیز‌اشتباه بود با خودم‌میگم چرا این غلطو‌کردم خاک تو سرم....چرا من ازدواج کردم 

نمیدونم چیکار کنم حس میکنم ازدواج برای من یه چیز‌اشتباه بود با خودم‌میگم چرا این غلطو‌کردم خاک تو س ...

شوهرتو دوس داری؟

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.

منم جدیدا دیدم که مادرشوهر کادوها رو برمی‌داره خب چرا حالا یادت افتاده همون موقع نارضايتي و نشون میدادی. برو دورکعت نماز و یه کم قرآن یس بخون بعدم فردا یه کم باشوهرت صحبت کن و راجع به مسائل گذشته و آینده. 

2706