2737
2734

یا من چاقم زشتم جوش ترک سلولیت رو پوستم دارم مو دارم  اندامم خوب نیست شوهرم اینطوری گفت دلمو شکوند!این خانوم ملکست زن شاهزاده انگلیس نگاه کنید روی پوستش پر از کک مک و لکست ناخوناش ساده کوتاه هیج جواهراتی هم اویزون نکرده پوستش پر از خط و چروک و جوش ...ولی جذابیت داره میدونید چرا چون در درون خودش احساس اعتماد به نفس و زیبایی میکنه وقتی از درونتون احساس  زیبایی اعتماد ب نفس و‌مقبولیت کنید بقیه هم شما رو زیبا و جذاب میبینند.

حالا شما خوشگل باشی ولی هر روز به شوهرت بگی من زشتم یا فلان ایرادو دارم شوهرتون یا بقیه هم به این باور میرسند شما رو همونطوری میبنند یا حتی بدتر .همیشه از زیبایی های ظاهری خودتون تعریف کنید خودتون قبول داشته باشید .

پ.ن:شوهر من عاشق چشم رنگیه منم بر حسب ازمایش بهش هر روز میگفتم چشمام روشن شده داخلش برق میزنه ..حالب اینجاست بعد به مدت شوهرم بهم گفت تو چشمات رنگیه   و همینطوری خیره شده بود به رنگشون😄 حالا نظرش مهم نیستا فقط میخام بگم قبل یا ب جای اینکه ظاهرتون ببرین زیر تیغ جراحی اول روی خودتون کار کنید ❣

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کو گوش شنوا

ان شالله این تاپیک باعث بشه ب خودشون بیان

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2731

چی میگی عزیزم

داری میگی انگلیس عزیزم

"انگلیس"

ما "ایرانیم"

دقیقا کدوم رفتار و فرهنگمون شبیهشونه که این باشه؟ 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2738
چی میگی عزیزم داری میگی انگلیس عزیزم "انگلیس" ما "ایرانیم" دقیقا کدوم رفتار و فرهنگمون شبیهشونه ...

انگلیس ایران هر جای دنیا من اینجا نمونش رو زیاد دیدم واقعا خانومه زیبایی ظاهری نداشت ولی من جذبش شده بودم   جذاببت درون خ مهمتره

انگلیس ایران هر جای دنیا من اینجا نمونش رو زیاد دیدم واقعا خانومه زیبایی ظاهری نداشت ولی من جذبش شده ...

افراد کمی اینطور فکر میکنن

عقل ملت ما به چشمشونه اکثرا 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
والا من ایراد نمیگیره خیلی خودمم کاری ندارم فقط گاهی میگه دماغت بزرگه منم گفتم پول بده عمل کنم والا ...

اگر کسی با چهره خودش کنار نیاد به نظرم باید بره روانکاوی بشه روی خودش کار کنه مشخصه که شما یک زن کامل و بالغین🌷

2706