2737
2734
عنوان

یعنی دیگه خوشگل نیستم یا زمونه عوض شده

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا منم قبلا بیرون میرفتم تا در خونمون میومدن اما الان نه مزاحم دارم نه خواستگار نه عاشق پیگیر قبل ...

😁😁من دلم واسه چقدر شما خوشگلی گفتنا تنگ شده البته خانوما و فامیل و آشناهم زیاد میگفت هییییی جوونی

😁😁من دلم واسه چقدر شما خوشگلی گفتنا تنگ شده البته خانوما و فامیل و آشناهم زیاد میگفت هییییی جوونی

من چشام درشته اینقدر متلک میگفتن که قربون چشات برم و مست چشاتم   اما حالا فقط نگاه میکنن و رد میشن خیییییلی بی تفاوت رد میشن نمی دونم انگار ک مردم دل و دماغ ندارن و فقط مثل یه مرده متحرک دارن زندگی میکنن خوب حق دارن فکراشون مشغوله دیگ کسی نمیاد تو قیافه من و تو دقت کنه چی بگم دلمون به این متلکها خوش،بود ک اونم دیگ تموم شد   

2738
من چشام درشته اینقدر متلک میگفتن که قربون چشات برم و مست چشاتم   اما حالا فقط نگاه میکنن و رد ...

😂😂😂غصه نخور قربون چشمات بشم .جوووون ماشالا به اون چشما .سری دوی کی بودی تو. چشمات سگ داره نگامون نکن میگیرتمون. 😂😂حالا یکمم تو به بگو🙈😅😅😅😂😂😱😱

😂😂😂غصه نخور قربون چشمات بشم .جوووون ماشالا به اون چشما .سری دوی کی بودی تو. چشمات سگ داره نگامون ...

جووووون خانوم خوشگل 

خوشگل کی بودی 

خانوم به این خوش تیپی کسی ندیده 

تعریف کردم ازت امشب با خیال راحت بخوابیم   یکم خودمون به خودمون متلک گفتیم 

2706