2733
2734

حسرن این که مامانم یه بار ازم تعریف کنه

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو هفته پیش ۱۰۰ ملییون دادم ی سهام ۳۰ ملییون سود کردم حسرت میخورم کاش ۲۰۰ میذاشتم

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2731

یکی بود خیلیییییی دوستم داشت قدرشو ندونستم حالا هررررشب با فکر اون میخوابم حسسسسرت شنیدن صداشم 

یقین داشته باش روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچقدر دلش میخواهد پیله کند🍃میشه واسه اینکه خونم از اینجایی که هستم بره صلوات بفرستی ممنون❤
2738
خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم الان باید تقاص خفاش خوردن یکی ...

گفتن از خفاش نبوده اشتباه شده 

از مورچه خوار هست😐😐😐

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...

الان داشتم حسرت زمانهایی رو میخوردم که غیبت دیگران رو کردم یا سعی کردم از کار دیگران سر در بیارم😔

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2706