2737
2734
عنوان

میخوام بخاطر خساست شوهرم ازش جدا بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 17893 بازدید | 290 پست
معلومه برادر شوهرم ولی چون یه بار ورشکست شد دیگه خیلی اخلاقش برگشته آدم خیلی خوبیه هاآقایه من که خیل ...

خودش چکارست جاریت

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.

حالاشوهرمنم ببش ازحددست ودلوازه ازسرکارکه میادهرروزکلی خوراکی وشیروماست ونوسیدنی وفلان میخره منم سرش غرمیزنم ازبس زیادمیخره اونم میگه بمن نگونخرناراحت میشم 😏😏😏

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

معلومه برادر شوهرم ولی چون یه بار ورشکست شد دیگه خیلی اخلاقش برگشته آدم خیلی خوبیه هاآقایه من که خیل ...

الان درست شده که خرج زندگی رو زن میده ؟؟؟🤣

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
چ ربطی داشت جوابت ب حرفه من  گفتم میوه فروشه؟  و آیا داره درآمد و خرج نمیکنه یا نداره&nb ...

به اندازه ی چیزایی که من ازش میخوام داره

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
2731
مگه شما چطوری خرید میکنین

من احساس میکنم شوهرتون نداره وگرنه مگه میشه به مردخونه بگی میوه نداریم نخره یااگه هم بخره یک کیلوبخره مطمئن باش نداره که نمبتونه بخره

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2738
الان درست شده که خرج زندگی رو زن میده ؟؟؟🤣

عزیزم زنش خرج می‌کنه مرد آخر ماه پولی که زنه خرج کرده پس میده ولی قبلا اینطور نبود آب از دستش نمیچکید الان هرچی بخره رو خودش آخر ماه حساب میکنن

وااا شوهرمن دونه ای میوه میخره مثلا۴تاپرتقال۴تاسیب پس یعنی خسیسه و من باید ازش جداشمممم؟😒😐😐😐

خب مصرفمون همینه بیشتربخره خراب میشه 

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
2706