2737
2739

من خیلی دخترشادی بودم هیچوقت نمیتونستم حرف رو توخودم نگه دارم باید میگفتم تاراحت شم 

اما بعدازازدواج متهم میشد به حیله گری ومکاری اوایل حرفم رو میگفتم وقتی دیدم متهم میشدم ازسمت همسرم .دیگه نگفتم 

رفتم کار کردم تنها خوردم خابیدم رفتم اومدم 

جوری که دیگه اصلا به همسرم نیاز جنسی و عاطفی نداشتم 

جوری منو کشت که فقط میخام ادم بده باشم ‌وقتی تنها میشم 

بغضم میشکنه وقتی تنها میشم گریه میکنم 

فکرمیکردم تنهایی قوی ترم میکنه ولی خیلی شکستم 

نمیدونم حس خودکشی دارم همیشه 

خیلی بهش فکرمیکنم 

بنظرم مرگ بهتره چون توجهن بخاطر گناهت میسوزی 

ولی این دنیا بخاطر اطرافیانت وکاراش میسوزی 

واقعا هیچی از‌روحم نمونده 

هرموقع تنها میشم میشینم مینویسم وبعداتیش میزنم کسی نخونه 

چقدر سخته 

این رو فقط کسایی میدونن که حس من روتجربه کردن باشن 

حتی ی دوست خوب ی خواهر ی برادر ندارم 

نمیتونم حرفم روبهشون بزنم چون حرفاشون بوی قضاوت وطعنه میده 

همسرمم هیچوقت نفهمید بامن چیکار کرد 

دلم میخاد فقط ازپیشش برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پای انتخابتون وایسید
نمیدونید چه حالِ خوشیِ دیدن رابطه هایی که ادامه پیدا میکنن و هر روز پر شور تر از دیروز جلوه میکنن... آدمیزاد به عشق و امید زندست!
اینکه میگن تنهایی آخرِ خوشیه یه دروغ محضِ. باورش نکنید... اینکه دلت بگیره کسی باشه...
اینکه چشات گریون بشه کسی باشه... نگاهت بی فروغ بشه کسی باشه... تنت بسوزه تو تب کسی باشه... دلت بلرزه از غم کسی باشه... بترسی از تاریکی و وحشت کنی از بی کسی یه نفر باشه... پر کردن جای تمومِ این لحظه های زندگی بدون یه یار که بمونه به دلت... که راه بیاد با بی قراریات... با خستگی هات... با غر زدنات... با حساس بودن هات... کار تنهایی یا هر چیز دیگه ای نیست... مرد میخواد بمونی پای نگاه کسی
و دلش رو بند کنی به دلت... یادمه یه روز یه نفر ازم پرسید
فکر میکنی تا کی بتونی عاشقش بمونی
و دوستش داشته باشی؟؟! اون موقع خودمم رفتم توی فکر... ولی حالا میدونم.. با قطعیت... با اطمینان.. با شجاعت... با فریاد... که میمونم باهاش
... چون زندگی توی چشماش
... توی دستاش... توی آغوشش
... توی نگاهش خلاصه شده
... آدمیزاد هم که بدون زندگی زنده نیست❤️

2731