2737
2734
عنوان

جدایی انداختن بین زن وشوهر 😞😕

| مشاهده متن کامل بحث + 4763 بازدید | 68 پست
عزیزم شوهر من پشیمون نشده چون یه آدم لاشیه بهم پیام میده چون قبل از جدایی بهم گفت بعد طلاق میام صیغت ...

اگه خواستگارت آدم خوبیه ازدواج کن وبزار شوهرت بفهمه زندگی بدون اونم جریان داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستمم خسته میکنم ازبس درددل میکنم اونم اعصابش خرابه سر اتفاقات من اما به روش نمیاره خدا خیرش بده هم ...

خب اخه سنیم نداری 

اما خودتو مشغول کنی با کاری تا کمتر فکر کنی خانوادتم کمتر ببینن حرص بخورن 

مامانمم حرف شمارو میگه میگه شاید میکشتت چیکار میکردیم اونموقع  آخه خیلی فجیع هم میزد  پ ...

اگه  به قصد  کشت  می زدت  دیوونه  ای که هنوز عاشق شی  

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
2728
اگه  به قصد  کشت  می زدت  دیوونه  ای که هنوز عاشق شی  

آره دیوونه ام دیگه

اما گلم یه زن تا آخرش سعی میکنه زندگیشو حفظ کنه بخدا خیلی تلاش کردم اندازه ی یه مرد اما نشد ونخواست نمیدونم یهو چش شد عوض اینکه من ناراحت باشم ازش اون طلبکارم شده😔

عزیزم میفهمم خیلی شرایط سختی داری 

ولی مردی ک دنبالت نیس واقعا ارزش غصه خوردن نداره 

گذر زمان همه چیزو حل میکنه 

باور کن چند سال دیگه ب غم و غصه الانت میخندی اجی ... من مطمئنم 

2738
عزیزم میفهمم خیلی شرایط سختی داری  ولی مردی ک دنبالت نیس واقعا ارزش غصه خوردن نداره  گذر ...

آخه عزیزم سر هیچی ویهویی شد بگم باهم دعواکرده بودیم نه...خونواده اش تهمت زدن اونم پشت خونواده اش دراومد وتایید کرد اصلا بعد یسال بازم تو شوک ام

شغل داری یانه? اگه نداری برو ارایشگری خیاطی چیزی یاد بگیر درامد داشته باشی. اونوقت ببین چقد حالت خوب ...

نه ندارم 

دائم توخونه هستم خیلی خودخوری میکنم

آره باید یفکری کنم به حال خودم 

آخه عزیزم سر هیچی ویهویی شد بگم باهم دعواکرده بودیم نه...خونواده اش تهمت زدن اونم پشت خونواده اش درا ...

عزیزم مردی که دهن بینه درست نمیشه اگه ازت سراغی نگرفته دیگه نمیگیره خودتو چرا فراموش کردی؟منم مثل تو بودم الان درسته خونه خودمم ولی وجود شوهر برام بی اهمیته 

آخه عزیزم سر هیچی ویهویی شد بگم باهم دعواکرده بودیم نه...خونواده اش تهمت زدن اونم پشت خونواده اش درا ...

مردی ک از همسرش دفاع نکنه مرد نیس عزیزم 

اگه دوست داشت با تمام وجود جلو تهمت خونوادش از شما دفاع میکرد 

پس ب خاطر همچین مردی خودتو عذاب نده 

سعی کن درست فکر کنی و خوب و بد ماجرا رو ببینی 

الان چون دلتنگی و بی قرار نمیتونی درست فکر کنی گل من 

من واقعا نمیخوام با حرفام ناراحتت کنم ولی برای خودت ارزش قائل باش و مغرور باش ... 

همونطور ک اون قیدتو خیلی راحت زد شمام قیدشو بزن 

خوندم ک گفتی همه تلاشتو برا حفظ زندگی کردی پس دیگه جایی برای عذاب وجدان نمیمونه خواهری 

نه ندارم  دائم توخونه هستم خیلی خودخوری میکنم آره باید یفکری کنم به حال خودم

عزیزم تو خونه زیاد موندی فک میکنی بدون اون نمیتونی.... برو بیرون برو دنبال یه کاری یا هنری یا هر چیزی. . 

تو دوسال دوران سوگواری داری. یعنی تا دوسال این چیزا طبیعیه. بخدا تا بچه نداری جدا شو. با بچه خیلی چیزا رو باید تحمل کنی و نتونی جدا شی. برو به فکر خودت باش. تو میتونی دختر خوب. 

2706