2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تبش چنده گرفتی باتب شنج

تب سنجم ندارم 😢😢اولین بار تب میکنه حالا میفهمم چرا مادرا میگن بچمون تب داره خوابمون نمیبره با اینکه انقد خسته ام دارم از بیخوابی کور مبشم ولی میترسم بخوابم

تب سنجم ندارم 😢😢اولین بار تب میکنه حالا میفهمم چرا مادرا میگن بچمون تب داره خوابمون نمیبره با اینک ...

هر مادری تو خونه ش باید داروی سرما خوردگی..تب سنج.و قطره ی استا و شیاف باشه حتما.

تو رو خدا یا الان یا صبح زود تهیه کن..شوخی نیست..

تازه من میگم دستگاه بخور سردم واجبه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
تب سنجم ندارم 😢😢اولین بار تب میکنه حالا میفهمم چرا مادرا میگن بچمون تب داره خوابمون نمیبره با اینک ...

عزیرم وقتی هیچی نداری پاشو ببرش دکتر خدا نکرده طوریش نشه بچه

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر

خیلی داغه؟بادست معلوم نمیشه زیادلباتوبزادروپیشونیش ببین چقدرداغه من اینجوری میفهمم بگوچقدرداغه بگم چنددرجس

یه تویه من،اینه دنیای من💑 🌏
2738
2706