2737
2734

اگر میدونستم خدا به منم دختر میده اقدام میکردم

ولی حیف که جنسیت دست خودمون نیست

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم امسال همزمان ۵ نفر باردار بوریم فقط بچه من پسر شد

در عوض ما سیزده نفر بودیم،فقط سه تا دختر

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2731
2740

یه زن فامیلمون شوهرش تک پسره "اول بجه ش دختربود الان ۱۰ سالشه بعد یه پسر ۸ ساله داره و بعد یه پسردیگه ۵ ساله"' همش میگفت دخترم تنهاس خواهرنداره فقط یه دختردیگه مییارم😑  هیچی دیگه الان دیگه نزدیکه زایمانشه دوقلو پسره""فک کنم دخترش بازم تنهاس😂

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌

ولی اطرافیان من کلا پسر بودن و هستن شاید نزدیک به ده نفر 

جالبه

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
در عوض ما سیزده نفر بودیم،فقط سه تا دختر

درعوض پسرا تنها نیستن

من دلم برای پسرم میسوزه بزرگ بشه همبازی نداره توفامیل همه دخترن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ولی اطرافیان من کلا پسر بودن و هستن شاید نزدیک به ده نفر  جالبه

تعداد پسرا همیشه بیشتره

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉