2737
2734
نمیدونم دقیقاشرایط مالی بایدچطورباشه تاجرات کنی بچه بیاری

تا اونجایی که ادم میتونه کلا بجه نیاره اصلن"بچه دوست ندارم اصلن"ولی بحرحال یه دونه فوقش دوتا "من موندم چطور جرعت کردن ۵ تا بچه بیارن تصورشم وحشتناکه"طفلی آینده ی اون بچه درعذابه با اون وضع مالی معمولی

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
تو فاميل ما ميرن دكتر و iuiهم ميكنن نميشه پسر 

انشالا بچه سالم داشته باشن پسر بودنش مهم نیست دیگه فامیل شما زحمت تقارن جمعیت رو کشیدن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو فاميل ما ميرن دكتر و iuiهم ميكنن نميشه پسر 

تو فامیل ما هم همه هلاک دختردار شدن هستن، الان بیشتر فامیلمون پسر دارن، دلشون ضعف میکنه برا دختردارشدن، دخترخالم که زمین وزمان رو به هم دوخته تا یه دختر گیرش بیاد😅

2738