2733
2734
عنوان

تقویت مژه وابرو

221 بازدید | 24 پست

سلام خانوما.من دوهفته پیش مژه موقت گذاشتم بعد ازپنج روز درشون اوردم.حالامژه هام کوتاه وکم پشت شده.راهی دارین دوباره مثل اول بشه؟

اینگونه بی تو ببین چنگ بر آسمان میزنم بی محابا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

از کتاب (من لا یحضره الفقیه) از حضرت باقر (علیه السلام): سرمه کشیدن با سنگ سرمه مژگان را می رویاند، و بینایی را تیز می گرداند و به شب زنده داری کمک می کند.

از حضرت صادق (علیه السلام) می فرماید: یکنفر عرب بیابانی خدمت پیامبر (صلی الله علیه و آله) شرفیاب شد که باو می گفتند قلیب رطب العینین (چشم تر)، پیغمبر (صلی الله علیه و آله) فرمود: ای قلیب چشمان تو را پر آب می بینم؟ بر تو باد به سرمه که نور چشم است.

از کتاب طب الائمه، حضرت صادق (علیه السلام) می فرماید: مسواک چشم را جلا می دهد و سرمه سنگ بوی دهان را می برد.

از حضرت رضا (علیه السلام) که فرمود: هر کس چشمش ضعیف شود به هنگام خواب هفت میل سرمه بکشد: چهار میل به چشم راست، سه میل در چشم چپ که مژگان را می رویاند و چشم را جلا می دهد و خداوند بسرمه فایده سی ساله می دهد.

و نیز از آن حضرت است که هر کس بخدا و آخرت ایمان دارد حتما سرمه بکشد.

و نیز فرمود: بر تو باد به سرمه که چشم را جلا می دهد و مژگان را می رویاند و دهان را خوشبو می کند و بر نیروی باه می افزاید.

و نیز از آن حضرت است که: هر کس را ضعف چشم عارض شود وقت خواب هفت میل سرمه بکشد، چهار میل در چشم راست و سه میل در چشم چپ.

نکته: منظور از سرمه تقویت کننده ، سرمه سنگ اثمد است .

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706