2737
2739
عنوان

کفر نیست ولی....

385 بازدید | 60 پست

بچه ها

نمیخام کفر بگم

ن اصلااا

میدونم اون بالاسری میبینه

حواسش به هممون هست

ولی حس میکنم شاید منو نمیبینه

من نیست همش تنهام و بیکار خیلی فکر و خیال میکنم

امروز ب خیلی چیزا فک کردم

هرچی هرچی زندگیمو عقب بردم

هیچوقت ب کسی بدی نکرده بودم

حتی کسایی ک بهم بدی کزدن ازشون انتقام نگرفتم

یا همون ادما وقتی ب کمکم نیاز داشتن کمکشون کردم

همیشه در حد توانم ب همه کمک میکردم

ب همه لبخند زدم

با همه مهربون بودم

ولی همیشه ادما ی جور دیگ باهم رفتار میکردن

منم میگم عب نداره دیگ

هممون انسانیم

و جایز الخطا

ولی تعجبم از اون بالاسریه

ک میبینه اینارو

ولی حتی ۱ درصد حالمو بهتر نمیکنه

ی درصد جواب خوبیامو نمیده

پس کی منو میبینی؟

برام از ته دلتون دعا کنین ک مشکلم حل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد حالت شبی حال منه

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2738
خدا گفته از تو حركت از من بركت  بشيني و دست رو دست بذاري كه اتفاقي نمي افته

باور کن دست رو دست نداشتم

اما انگار همه چی برام قفل میشه

از من ب تو نصیحت هر کی غلط اضافی کرد انتقامتو بگیر ک بعدا نسوزی .چون من فکر نمیکنم بشه ادم بشینه ب امید اینکه ی روز خدا جبران کنه .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

منم مثل تو بود روزگارم جوری اطرافیانم سیاه کردن که دیگه هیچ وقت حالم خوب نمیشه چنان منجلاب هایی برام درست کردن که تا مرز خفگی خاستم نابودبشم که همون بالاسری نجاتم داد بعد فهمیدم درسته زندگیم پراز غمه اما همیشه خدا نجاتم داده از شر ادمای بد اطرافم خدا اینجوری حافظ ادم میشه عزیزم خدا خیلی بزرگه نمیزاره بیگناه نابود کامل بشه 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
چقد حالت شبی حال منه

میدونی دیگ خیلی خستم

پس خدا مگ نباید خوبیامو برگردونه؟

ینی از بین همه کارایی ک کردم ۱ درصدش خوب نبوده ک بهم برگردا؟؟؟

از من ب تو نصیحت هر کی غلط اضافی کرد انتقامتو بگیر ک بعدا نسوزی .چون من فکر نمیکنم بشه ادم بشینه ب ا ...

نمیتونم 

عذاب وجدان میگیرم

خیلی جاها دستم رسیده ولی نگرفتم

حتی طرف بدترین بدی دنیا رو در حقم کرد

وقتی کارش پیشم گیر کرد کارشو راه انداختم

2706