2737
2739
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22272 بازدید | 371 پست

من عقدم ولی خیلی دوسش دارم میدونی از یه جایی به مرحله ایی میرسی که اون.عشق اتشین اولیه رو نداری ولی یه دوس داشتن ثابت و دلچسب داری که موندگاره 

دوسش دارم چون بادرک خیلی چیزارو بدون اینکه من بگم میفهمه احساساتمو درک میکنه عاطفیه من تو همه جیز براش در درجه اولم حتی از خودش و مهم تر از همه عشقشو بهم ثابت کرده وقتی علاقه دوطرفه باشه عمیق تر میشه به هر حال حس خوبیه دوس داشتن و دوس داشته شدن امیدوارم که همه تجربش کنن😍♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس چرا یه بار گفته بودی بهت سیلی زده؟

منم خیلی بلاها سر شوهرم اوردم 

اگه شوهرم منو زده تقصیر خودم بوده 

الان من اینارو بگم میگید داری پز میدی😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
عکس خودتونه پروفایلتون؟ضمنا خوشبختیتون مستدام

نه عزیزم شما هم مستدام😁

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2738
من عقدم ولی خیلی دوسش دارم میدونی از یه جایی به مرحله ایی میرسی که اون.عشق اتشین اولیه رو نداری ولی ...

حتما خیلی خوشکلی  حسرت خوردم چقد دور همسرم میگردم اما اون قدرمو نمیدونه بخصوص اینکه ادم بی درکیه 

شوهرمو دوسش دارم حتی یک روز نمیبینمش دلتنگ میشم با اینکه گاهی دعوا و کل کل داریم ولی همدیگه رو دوستم داریم.خیییلی روش حسام شدییید

من 29 شوهرم 33سالشه

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

نامزدمه. عاشقشم. بخاطر رفتار خاصش. بخاطر اینکه فقط با من میخنده و شوخی میکنه.اونایی ک از بیرون میبینن حس میکنن ی فرد بداخلاق و سختگیره.که البته سختگیر هست☹️😂ولی خب خاصه. کلا عشق دلیل نداره💜💜💜همین ک حست کنارش خوبه این عشقه 

در وهمِ هر دانه، هزار جنگل است. ^^ ☁️🌱

من بی نهایت عاشقشم حتی اگه ناراحتم کنه چون جونش واسه من و دخترم در میره تو همه چی الویت ماییم تو خرید غذا گردش بهد اگه چیزی ته حسابش بود واسه خودش میخره من ۳۲ ام اون ۳۵ کنارش ارامش دارم خدا واسم حفظشکنه تنها کسمه

2706