2737
2734

بچه ها  یکی از نکات بهداشتی تو این روزها نرفتن به اماکن شلوغه. ... 

کسی هست نزاره بچه اش بره مدرسه.... 

به نظرتون کار درست چیه.... 

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من میگه سلامتی مهم تر از درسه.

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

اره من نمیذارم دخترام برن مدرسه 

هرچی میخاد بشه

2738
شوهر من میگه سلامتی مهم تر از درسه.

بله درست میگن ایشون 

اول سلامتی بد درس و تحصیلات تا سلامتی نباشی هیچی نیست

اره من نمیذارم دخترام برن مدرسه  هرچی میخاد بشه

دقیقا شوهرم میگه اصلا حتی اگه بچه رو اخراج هم کنن فدایی سرشون. ... 

من میگم خب ما نزارین بچه ها برن مدرسه... 

ولی بقیه بچه ها چی...

میگه هر پدر مادری باید خودش درست تصمیم بگیره

مهد نمیفرستم ولی شوهرم هر روز با مترو میره سرکار 

بزرگترها می تونن نکات بهداشتی رو رعایت کنن

كار درست اينه اموزش و پروش و وزارت بهداشت تصميم بگيرن الان مدارس رو تعطيل كنن فعلا و بجاش يكى د ...

دقیقا منم دانشجوام کاش تعطیل کنن ازونور بریم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706