2733
2734

واقعا دلم میگیره 

مادر شوهرم هفت تا داداش داره ی خواهر 

بیششششش از اندازه لوس ننر 

ینی خودشو جوری برای مادرش لوس میکنه انگار بچه ی ده دوازده ساله اس 

مادرشم خیلی خیلی بهش میرسه داداشاش بیشششش از اندازه دوسش دارن 

ینی مهمونی بگیرن این نیاد یا نتونه بیاد مهمونی رو لغو میکنن 

حالا این فقط با دخالت تو زندگیاشون خیلی دعواها راه انداخته ها بینشون و سالی ی بارم مهمونی نمیده بهشون همش بهش زنگ میزنن همیشه ی خدا هواشو دارن 

شوهرشم ک غلام حلقه ب گوششه ینی هزار تومن هم در بیاره میاد میده ب مادرشوهرم تا اون برنامه ریزی کنی 

شوهر منو اون یکی پسرشم ک بی نهایت دوسش دارن (ب بچه هاش خیلیییییی میرسه)مثلا بخواد بره دکتر 

دوتا پسرش و شوهرش همههههههه باهم میبرنش هر چند ساعتم طول بکشه 

بیمارستان بستری بود از صب شوهر من و اون یکی پسرش کارشونو ول میکردن میرفتن پیشش مینشستن 

اصلا شخصیت مهربونی نداره ها ب جز با بچه هاش 

اینا ب من ربطی نداره لطفا قضاوت و توهین نکنید تا تو پست بعد بقیه شو بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم بگی برادر شوهرم بهتره تا اون یکی پسرش 😐🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

حالا مادر بیچاره ی من 

برای مادرش مادری میکنه 

برای برادراش مادری میکنه 

ی دایی کوچیک دارم مغازه داره صبحونه میبره براش نهار میبره براش چون خونه نمیره 

مادرش  و پدرشکوچکترین سرمایی بخورن کل کارای خونه دوا دکتر عمل همشششش دوندگی هاش با مادرمه اصلا و ابدا پسرا ی بارم نمیگن بیا بابا ما پسرشیم ماشین داریم خودمون بیا ما ببریم 

داییام بچه دار میشدن مادرم میرفت ب زناشون میرسید ب بچه میرسید ب خدا یکی از داییم خانمش کارمنده مثل مادر زنگ میزد زنت خونه نیس بیا غذا ببر برا خودتو پسرت بچه هاشونو نگه میداشت 

حالا بین این همههههه دغدغه دیگه وقت نمیکنه برا منو خواهرم مادری کنه گاهی خیلی دلم میسوزه براش انگار ی کوه اهنه ک همهههههه کوچیک بزرگ بهش تکیه دادن 

منم لایک کنید

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
اگر گفت لایکم کنید بچه ها 

با امضات موافقم ولی ب جز کشور ما انکار قانون خدا هم همینه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2706