2733
2739
عنوان

خانما کسی روانشناسی خونده؟میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 41 پست
من اصلا نمیدونم این بیماری رو دارم یا نه ولی آدمی نیستم قبول نکن مشکلمو من پیش مشاورم میخوام برم ماد ...

خب ببین بهت یه کتاب خوب معرفی میکنم 

این کتاب فصل تله بی اعتمادی اش رو بخون. 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
عزیزم تا چ حد شکاکین میشه بیشتر توضیح بدی ک چرا فک میکنی ممکن اختلال شکاکی داشته باشی  شاید شم ...

دوست شونزده ساله شما ملاک تشخیصی بلدی؟ باریکلا 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست شونزده ساله شما ملاک تشخیصی بلدی؟ باریکلا 

البته ک من با مادرم کلاس های روانشناسی DSM5 رو گذروندم ک اصلی ترین کتاب روانشناسی برای اختلالات روانی تو کل جهان هست و امتحاناتشو دادم ب علاوه ی اون در کنار مادرم کتابای زیادی از کتب دانشگاهی روانشناسی رو خوندم و اگر دقت و سواد کافی داشته باشین متوجه خاهین شد بالاتر گفتم ک مادرم روانشناسن و قطعا با مشورت ایشون اینجا دارم پست میزارم و ممنون بابت تشویقتون .

2731
البته ک من با مادرم کلاس های روانشناسی DSM5 رو گذروندم ک اصلی ترین کتاب روانشناسی برای اختلالات روان ...

مامانمینا لابد کاپلانم خوندی! 😂👌👌 

مامانمینا لابد کاپلانم خوندی! 😂👌👌 

کاپلان ن فقطDSM5 رو ب طور کامل هم سر کلاس رفتم هم امتحان دادم کاپلان متنش یکم یجوریه و البته باید بدونید  ک دی اس ام هم بروز تره هم معتبر تر 

عزیزم تا چ حد شکاکین میشه بیشتر توضیح بدی ک چرا فک میکنی ممکن اختلال شکاکی داشته باشی  شاید شم ...

البته ببینید من با یه آقا یک سال در ارتباط بودم ولی حس زیادی بهشون نداشتم و خیلی بد رفتاری میکردم ولی اعتماد داشتم یه جورایی انگار ابراز احساسات بلد نبودم بعد این که قبول داشتم که بد رفتاری میکردم ولی نمیتونستم جلوی خودمو بگیرم بعد چند وقت جدا شدیم از هم و من غگفهمیدم خیلی بهش وابسته بودمو علاقه داشتم و اون آقا برگشتن دوباره به شرط این که من خودمو درست کنم من بهشون حق میدادم و این که این شاید یه تلنگر برای خوب شدنم باشه ولی تاثیر نداشت روزبه روز وابستگیم شدیدتر شده اصلا نمیتونم ازشون جداشم ولی الکی بهشون شک میکنمو بحث میکنم واقعا هم اون آقا هم من اذیت میشیم

البته ببینید من با یه آقا یک سال در ارتباط بودم ولی حس زیادی بهشون نداشتم و خیلی بد رفتاری میکردم ول ...

خب ببینید باید ریشه یابی بشه و این حد ک شما میگین شاید اصا اختلال نباشه 

جاهای دیگه و در روابط دیگتون چی؟ 

2740
کاپلان ن فقطDSM5 رو ب طور کامل هم سر کلاس رفتم هم امتحان دادم کاپلان متنش یکم یجوریه و البته باید بد ...

سواد خودت و مادرت با همین جمله آخر خودشو نشون داد! کاپلان برگرفته از دی اس ام هست خانم جان! 

خب ببینید باید ریشه یابی بشه و این حد ک شما میگین شاید اصا اختلال نباشه  جاهای دیگه و در روابط ...

نه خیلیی کمتر بووده شکاکیم اصلا در حدی نبود که اذیت شم 

سواد خودت و مادرت با همین جمله آخر خودشو نشون داد! کاپلان برگرفته از دی اس ام هست خانم جان! 

دی اس ام هر چند سال داره بروز میشه و باهم مغایرت هایی دارن 

برگرفته از اونه ولی خود اون نیس 

شماهم پیداس مطالعه ی کمی دارین و متوجه نمیشم چرا براتون سطح بالای مطالعه و سواد انقدر درکش سخته 

به هرحال امیدوارم دیگه ریپلای نکنین چون من بیش از این براتون وقت نخاهم گذاشت و فقط بی احترامی میشه بهتون 

شبتون خوش 

البته ببینید من با یه آقا یک سال در ارتباط بودم ولی حس زیادی بهشون نداشتم و خیلی بد رفتاری میکردم ول ...

ببین اون کتاب بالا رو بخون، میتونی حداقل بفهمی مسئله ات چیه! ترس از طرد، وابستگی، محرومیت عاطفی، بی اعتمادی. چی میتونه باشه، یه کتاب دیگه هم باز بهت معرفی میکنم به نام غلبه بر مشکلات بین فردی، انتشارات ارجمند، ترجمه دکتر حمیدپور، کتاب سبز رنگ کم حجمیه. 

چون میگی نمیتونی بری مشاوره حدأقل این کتابا رو بخون. ببین این مساله نیاز به بحث مفصل با روانشناس بالینی خوب داره تا پازلهای مختلف رو بزاره کنار هم. با پستهای نینی سایت و توضیحات ما ممکنه برداشت‌های غلط و اشتباه ایجاد شه، 

نه خیلیی کمتر بووده شکاکیم اصلا در حدی نبود که اذیت شم  

دیگرانم اذیت نمیشن ؟ 

خب اگر اینجور ک میگین باشه اختلال نیس و فقط شما بی اعتمادی دارین ک در مواجه با شرایطی کد براتون فعال میشع 

اگر ب حد اختلال باشه شدیدا خودتون و اطرافیانتون اذیت میشین و در مواجه با همه اوقات زندگیتون و افراده ن فقط ینفر 

یعنی فقط در رابطه با این آقا شکاکید یا این ویژگی عمومیت داره حالا نسبت به همه اطرافیان. و اتفاقات اط ...

با اطرافیاننم زیاد در. ارتباط نیستم تمام زندگیم خلاصه میشه تتوی این آقا نمیدونم درسته اینجا. اینو بگم خجالت میکششم قببل این اآقا با کسی بودم بهشون اعتماد کامل دااشتم ولی منو مجبور به ککار زشتی میخوااستن بکنن ازز اونجا عوض ششدم سردد شدم بد شدم بی اعتماد پرخاشگر

2706