2737
2739
عنوان

خانما کسی روانشناسی خونده؟میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 41 پست
دی اس ام هر چند سال داره بروز میشه و باهم مغایرت هایی دارن  برگرفته از اونه ولی خود اون نیس&nb ...

دوست عزیز اینو گفتم که بدونی وقتی سواد و اطلاع و مدرک تحصیلی لازم رو نداری، حق نداری درمورد مسائل سلامت روان مردم اظهار نظر کنی! 

از مادرت که اصول اخلاقی پنجگانه رو خونده بپرس! شونزده سالته، ولی اینجا سوالی پرسیده شده در حد پروانه نظام و دارای صلاحیت بالینی! 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اطرافیاننم زیاد در. ارتباط نیستم تمام زندگیم خلاصه میشه تتوی این آقا نمیدونم درسته اینجا. اینو بگ ...

دوست عزیز نکن، سلامت روانت رو دست دختر شونزده ساله نگذار، فقط حضوری و در مقابل یک متخصص شما مشکلت مشخص میشه و معلوم میشه شما تشخیص دریافت میکنی یا نه. من وظیفه حرفه ایم رو انجام دادم

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
دیگرانم اذیت نمیشن ؟  خب اگر اینجور ک میگین باشه اختلال نیس و فقط شما بی اعتمادی دارین ک در مو ...

بببخشید یهه سریی چیزای دیگم گگفتم یعنی مطمعنید ؟ققصد جسارت ندارم ولی میترسم هر چی بگگذره بدتر بشم الان اون آققابهم ۴ ماه وقت دادن ککه بهتر. بشم به نظرتون میشه؟

2728
با اطرافیاننم زیاد در. ارتباط نیستم تمام زندگیم خلاصه میشه تتوی این آقا نمیدونم درسته اینجا. اینو بگ ...

خب پس اینطور ک شما میگین من فک نکنم پارانویید باشه ولی بازم برای اطمینان میتونین ب روانشناس مراجعه کنید و کامل تر مورد بررسی قرار بگیرین 

دوست عزیز نکن، سلامت روانت رو دست دختر شونزده ساله نگذار، فقط حضوری و در مقابل یک متخصص شما مشکلت مش ...

میدوننم عزیزم وولی ههزینش بالاس به خدا اگه ممییتونستمم میرففتتم

بببخشید یهه سریی چیزای دیگم گگفتم یعنی مطمعنید ؟ققصد جسارت ندارم ولی میترسم هر چی بگگذره بدتر بشم ال ...

خیلی چیزای دیگه باید مورد بررسی قرار بگیره ولی پارانویید علائم شدیدتر و بیشتری داره مخصوصا اینکه برای شما همچین اتفاقی افتاده بازم‌میگم‌میتونین یکی دو جلسه ب یه روانشناس خوب مراجعه کنید تا اطمینان کامل حاصل شه ♡

2740

عزیزم من مادرم کنارم نشستن و گفتم ک روانشناسن با مشورت ایشون با شما صحبت میکنم 

این دوست عزیز فک میکن تنها روانشناس این دنیان 😊

خب برو کلینیکای دانشگاهی، هزینشون کمتره، تهرانی؟ اگر تهرانی میتونی بری درمانگاه انستیتو روانپزشکی تو ستارخان، حدود بیست تومنه، نخبه های روانشناسی بالینی اونجا نشستن یا درمانگاه نظام مافی تو جنت آباد جنوبی اونجا حدود چهل تومنه باز آدمای درستی نشستن 

دوست عزیز اینو گفتم که بدونی وقتی سواد و اطلاع و مدرک تحصیلی لازم رو نداری، حق نداری درمورد مسائل سل ...

کاش سواد داشتین میخوندین ک من گفتم مادرم دارن راهنمایی میکنن ب هرحال فک کنم سواد خوندن حتی جمله ی اخر منم نداشتین ک گفتم ریپلای نکنین من انقدر با شعور بودم ک جواب بدم ولی دفعه ی اخرم خاهد بود