2733
2734
عنوان

خیلی افسردم نمیدونم چیکار کنم کاش خدا کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم دوقلو دارم و چند ماه اول واقعا مثل کابوس بود برام....

الان بعد از سه سال خداراشکر خودمو جمع و جور کردم.....

فقط یه همت میخواد.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

چرا وقتی دیدی زندگیت سخته دومیو اوردی

احتمالا دچار افسردگی بعد زایمان شدی، توکلت به خدا، یوقتایی گریه کن بزار اروم شی و اصلا هم از درد دل کردن خجالت نکش، فقط یادت باشه تو این دنیا بابت شکایت به کسی مدال نمیدن

پس سعی کن با افکار مثبت روزمره خودت و ذهنتو قوی کنی

2728

برو دکتر حتما.منم افسردگی بعد زایمان داشتم.حتماااا کمک بگیر از اطرافیان

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

عزیزم یکم زمان بگذره بچه ها برگتر شن بهتر میشی. منم سر یه موضوعی خیلی دلسرد وناراحت بودم اما کلیپای روانشناسی دیدم و ناراحتیامو رو کاغذ می نوشتم حتی از خدا گلایه میکردم ولی زمان که گذشت حالم بهتر شد اون کلیپا هم خیلی کمکم کرد. ویدیو های اقای عباسمنش رو سرچ کن تو اینترنت. حتی اگه حالت خیلی بده حرفای خوب بزن زبونتو عادت بده تا مثبت بگه

هیچکس فقط شوهرم بیچاره کاری ازش ساخته نبود فکر کن خودم واسه خودم کاچی پختم 

خواهر کاش نزدیکت بودم.جیگرم کباب شد

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2738
عزیزم یکم زمان بگذره بچه ها برگتر شن بهتر میشی. منم سر یه موضوعی خیلی دلسرد وناراحت بودم اما کلیپای ...

پیج نداره؟

منم مشکلات شما رو دارم و البته بچم هم مریضه.بعضی وقتا فقط باید قوی باشی و با مشکلات کنار بیایی.ظاهرا ...

چرا لذت ببرین از همه لحظات  حتی مریضی ها ما بهترینیم که خدا گوهر تو وجودمون پرورنده لیاقت بهترین هارو داریم باید خودمون بخوایم

منم بچه کوچیک دارم و الان ک ۱۳ ماهه اس ی شب راحت نخوابیدم.

کسی کمک حالم نیس.اتفاقا پسر من زردی طولانی مدت داشت بخیه های سزارینم عفونت کرد و همسری ک اصلن درکم نمیکنه.

اینا را گفتم ک بگم درکت میکنم گلم.ان شاءالله ک خدا ب دلت آرامش بده عزیزم و حالت خوب بشه

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند

سلام استارتر عزیز میدونی همه ما با اینکه اطرافیانمون رو داریم بازم تنهاییم ولی تو باید به خودت افتخار کنی چون تکیه گاه خودت بودی نباید از اینکه خودت به خودت کمک کردی ناراحت باشی تو مایه افتخار همه ی نی نی سایتی ها هستی شاد باش چون تو خودت رو داری منم یه آدم تنهام ولی همیشه قدر خودمو میدونم عاشق خودمم و تو هم عاشق خودت باش  راستی میتونم باهات دوست بشم من فائزه ام 19 سالمه و شما ؟ البته اگه خواستین 

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 
2706