2733
2734

اینک بگم مشکلی دارم تو زندگیم نه خداروشکر مشکلی ندارم 

ولی دو تا حاملگی سخت و زایمانای تنها و روزای وحشتناک بعدش بازم تنها هیچکس پیشم نبود 

سر بچه دومم پوکیدم دیگه 

روحیم داغون شد.همش ۲۵ سالمه ولی اصلا تحمل ندارم سریع عصبی میشم تحمل سر و صدا ندارم باورم نمیشه من همون آدم قبل ازدواجمم.

همش دپرسم خونریزی بعد زایمان دومم تا ۸ ماه طول کشید هیچکس کمکم نکرد بچم زردی شدید داشت و من تا دو ماه مدام تا صبح بیدار بودم با شکم پاره و درد شدید 

کسیو ندارم باهاش درددل کنم نمیخوامم کنم 

همش تو خودم میریزم .نمیدونم چیکار کنم 

دلم میخواد ی مدت ارامش داشته باشم ن صدای گریه بچه نه اذیتاش 

خدایا شکرت 👨‍👩‍👧‍👦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

عزیزم روزای سختی رو گذروندی... ولی حرص خوردن و فک کردن ب اون روزا بیشتر اذیتت میکنه... انگار داری از خودت انتقام میگیری.... فقط خودت ب خودت میتونی کمک کنی... بیخبال گذشته فک کن عوضش قوی تر شدی.... دنیا دو روزه خوااااااااهر

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود

عزیزم  به چیزای خوب فکر کن و به خودت انرژی مثبت بده همه شرایط سخت و بد ... هم دارن و پیش روش هستن ولی باید شکستش داد نه قبولش کرد به خودتون خیلی برسید بچه ها گاهی نیاز به دارو دارن و درمان و شما هم ویتامینه بخوریدو آزمایش بدید  که کمبود ویتامین یا مشکل غدد نداشته باشید برای خودتون خیلی ارزش قائل بشید و کارهاییی که آرومتون میکنه لذت بخشه انجام بدید 

2706