2733
2739

من خودم تو تجربه زندگی گذشتم کلا از آدم حساب کردن خانواده شوهر پشیمون هستم

از اینکه از حرفاشون به شدت به هم میریختم

از رفتارای نسنجیدشون از بی فرهنگی و نفهمیشون رنج میبردم و رفتارم در مواجهه باشون این بود که میخواستم باهاشون مقابله کنم و اصلاحشون کنم

که به نظرم اشتباه بود رفتارم

چون گاو را اگر از طویله هم دربیاری ببری بذاریش تو قصر بازم گاوه!

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قهری الان باهاشون ؟ 

نه عزیزم طلاق گرفتم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2738

مث خونواده خودم نگاشون میکردم.

بهشون خیلییی بها دادم‌.

در مقابل تک تک کاراشون سکوت کردم.

هیچوقت تو زندگی جدیدم دیگه ازین اشتباها نمیکنم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
مث خونواده خودم نگاشون میکردم. بهشون خیلییی بها دادم‌. در مقابل تک تک کاراشون سکوت کردم. هی ...

مرحبا باهات کاملا موافقم

اینکه کارهای بیشعورانشون برام مهم بود و خودمو زجر می دادم و زندگیمو به دعوا و تلخی می کشوندم .الانم ...

افرین عزیزم که به خودکنترلی رسیدی

اینکه کارهای بیشعورانشون برام مهم بود و خودمو زجر می دادم و زندگیمو به دعوا و تلخی می کشوندم .الانم ...

منم ‌ولی سری اخر لبریز شدم و رفتم خودما خالی کردم . درسته الان قهرم باهاشون ولی اصلا برام مهم نیست . 

2706