2737
2734

مادربزرگم اومده توی شهر ما و چشمشو عمل کرده. خالم هم همراهش بوده. تقریبا سه روز خونه ی مابودن و توی این مدت مادرشوهرم نیومده پیششون فقط یه بار زنگ زد که شرمنده من مریضم و نمیتونم بیام و سلام برسون

اینم بگم که من از خانوادم کیلومترها دورم و مادربزرگم باراولش بوده که میومده خونه ما

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید خواسته راحت باشن نگن ما اومدیم اینم کلا اینجاس

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2728

آره زنگم زده عذرخواهی کرده دیگه وظیفه نداشته حتما بیاد

2738

از یه طرف میگم چون زنگ زده و مریض بوده ناراحت نیستم

ولی خب اخه یه سرما خوردگی چی بوده که نتونسته یه نیم ساعت بیاد بشینه و بره

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍

چه توقعا از مادرشوهراتون دارین منم کیلومترها از خانوادم دور بودم و باردار بودم 10بار بیمارستان بستری شدم یک بارم نیومد پیشم😐بعدم دیدم ایجور رفتار کردن برگشتم شهرمون اخرم خواهرشوهرام گفتن خیلی حالت بد بود باید میرفتی

مادر شوهرتو بذار رو سر من خودم عمل كردم ١كوچه فاصلس خونمون نيومد بهم سر بزنه زنگم نزد حالا كه خودش مريضه هي زنگ ميزنه به من كه مريضم درد دارم

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706