2737
2734

دیگه سود روز شمار وجود نداره و همه جا ماه شمار و سالانه شده.

ماه شمار سودش ۱۰ درصد هس و سالانه هم بسته به بانکی که حساب باز میکنین بین ۱۵ درصد تا بیست درصد متغیر هس

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچکدوم  صندوق بخر سالی ۲۰۰ درصد سود داره

صندوق چجوریه؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
2738
میشه بیشترتوضیح بدی

صندوق جایی هست زیر نظر بانک و سازمان بورس 

مدیران صندوق که دکترای اقتصاد هستن پولهای امثال شما رو جمع میکنند باهاشون در بازار بورس،طلا،سکه،ملک سرمایه گذاری میکنند و سودهاش رو تقسیم میکنند

توی نت سرچ کن صندوق مشترک بورسیران(یا هر صندوق دیگه ای)اطلاعاتشو میاره میتونی با شماره تماسشون تماس بگیری و راهنمایی کامل بگیری

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
گفتم عزیزم

ببخشید خیلی سوال میکنم این صندوق ها توی بانک هس یا نه؟ مثلا صندوق بورسیران زیر نظر بانک خاصی هس یا نه؟

2706