2737
2734
عنوان

هر کی بچه بدغذا و لاغر داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 30 پست
من براش سمبوسه درست میکنم کوچیک میخوره سیب زمینی ابپز میکنم میزارم.تو توستر میدم میخوره منم بچم باای ...

سیب زمینی رو سمبوسه میکنید؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

پسرمنم چهارساله اس روزگارمو سیاه کرده نی قلیون شده ازبس بدغذاس نه ماکارونی نه لازانیا نه الویه هیچی لب نمیزنه فقط سیب زمینی سرخ کرده و قورمه سبزی رو با اشتها میخوره افسردگی گرفتم بس که شنیدم به بچه نمیرسی که لاغره ای خدا چیکارکنم 

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا خیلی چیزا درست میکردم دیگه از وقتی نمیخوره ادم رغبت نمیکنه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731
پسرمنم چهارساله اس روزگارمو سیاه کرده نی قلیون شده ازبس بدغذاس نه ماکارونی نه لازانیا نه الویه هیچی ...

باز بچه من سیب زمینی سرخ کرده هم نمیخوره نه خونگی نه بیرون🙈

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
به خدا خیلی چیزا درست میکردم دیگه از وقتی نمیخوره ادم رغبت نمیکنه

می فهممت شدییییید👌

سیب زمینی رو سمبوسه میکنید؟

اره سیب زمینی رو ابپز میکنم بعد جعفری تازه هم خوردمیکنم میزنم بهش ادویم میزنم بعضی وقتاقارچ یا گوشت چرخ کرده ام داشته باشم میزنم بهش بعد سمبوسه ها کوچیک کوچیک درمیارم براش خیلی دوستداره خیلی میخوره یا براش ماش پلو درست میکنم خیلی مقویه ماشو میپزم وقتی پخت برنج بهش اضافه میکنم

2738
من بچه ام خیلی کمبود وزن داره..خود دکتر میگه کره بخوره

اره ولی بیش از اندازه نه تو هر غذاش یه مقداربریز چون ظرفیت بدنش نمیتونه این همه روغنو جذب کنه بعد خدای نکرده چربی میاره

اره سیب زمینی رو ابپز میکنم بعد جعفری تازه هم خوردمیکنم میزنم بهش ادویم میزنم بعضی وقتاقارچ یا گوشت ...

عالی.امتحان میکنم.کوچیک یعنی چقدر کوچک؟ تو چی میپیچی؟

باز بچه من سیب زمینی سرخ کرده هم نمیخوره نه خونگی نه بیرون🙈

چیکارمیکنی من که دیگه کم میارم گریه میکنم امشب اینقدرعصبی شدم دست وپاشو بستم هفت تا قاشق الویه به زور بهش دادم خدامنوببخشه

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
عالی.امتحان میکنم.کوچیک یعنی چقدر کوچک؟ تو چی میپیچی؟

با نون لواش ببین اندازه سمبوسه چقده وقتی برش میزنی حالا نونشو باریکتر برش بزن ک بچه راحت بگیره دستش یک.روز درمیونم بهش موز بده موزم خیلی خوبه هرروز نده یبوست میگیره

2706