2737
2739
عنوان

مولتی ویتامین برای مو💇💇💇💇

173 بازدید | 8 پست

سلام خانوما مولتی ویتامین خوب برای موسراغ ندارید؟ 

موهام خیلی کم پشت شده 

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اکوفان کپسول عالی و خوبی، همچنین بیوتین.... امپول بپانتین هم عالیه سه تاشونو گصرف کردم و جواب هم گر ...

بیوتین ایرانی یا خارجیش

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲

اکوفان عالیههه بعدشم پیلفود

البته قیمت هاش خیلی رفته بالا، الان یک هفته‌س دارم از اکولایف که مشابه ایرانی اکوفانه استفاده میکنم ای بدک نبود ولی واقعا به پای خارجی نمیرسه

هر مردی نیاز دارد گاهی زنی فانوسی جلوی او بگیرد و او را ببیند، هر زنی هم نیاز دارد مردی به او بگوید بس است. هر زنی نیاز دارد مردی محکم او را بغل کند و او را نگه دارد. شاید ظاهرش دیکتاتوری باشد. اما زن به خاطر زن بودنش،خیلی پراکنده و پخش است ونیاز دارد که مردی، این پراکندگی را جمع کند. انسجام و متمرکز شدن مال آنیموس است. اگر هم زنی مردی در زندگی اش نیست، زنان این انرژی را باید از آنیموس درونشان بگیرند.
2740

من از یه داروخانه پرسیدم گفت سفارش میدم براتون میارم، هست تو بازار 

البته قیمت نجومی بهم گفت اطمینان نکردم بهش، گفت اکوفان بیارم حدود ۶۰۰ میشه😐😢 گفتم نه همون ایرانیش رو میبرم ۶۰ تومنه😂

هر مردی نیاز دارد گاهی زنی فانوسی جلوی او بگیرد و او را ببیند، هر زنی هم نیاز دارد مردی به او بگوید بس است. هر زنی نیاز دارد مردی محکم او را بغل کند و او را نگه دارد. شاید ظاهرش دیکتاتوری باشد. اما زن به خاطر زن بودنش،خیلی پراکنده و پخش است ونیاز دارد که مردی، این پراکندگی را جمع کند. انسجام و متمرکز شدن مال آنیموس است. اگر هم زنی مردی در زندگی اش نیست، زنان این انرژی را باید از آنیموس درونشان بگیرند.