2733
2739
عنوان

تأمین آهن بدن با طب سنتی

215 بازدید | 16 پست

دکتر کریستوفر چالز می گوید: “کافی است ماهی آهنی را به مدت 10 دقیقه در آب جوش یا سوپ در حال جوش بیندازید تا 75% از نیاز روزانه تان به آهن تأمین شود. (سایت خبری تحلیلی مشرق نیوز ).

این روشی بود که حکیمان ما در قدیم بوسیله حسوم (کفگیر آهنی) انجام میدادند تا آهن مورد نیاز بدن با این روش یعنی قرار دادن کفگیر آهنی در سوپ یا غذا تامین شود.

طلوع آفتاب نزدیک است _ کاربر آقا

فقط نام کاربری ات 😁😁

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام 

ممنون از مطالب مفیدتون

شما در مورد کم کاری تیروئید راهکاری دارید ؟

من کم کاری تیروئید دارم اصلا دوست ندارم مادام العمر قرص مصرف کنم و هنوز شروع به مصرف قرص نکردم 

ممنون میشم اگه راهکار تجربه شده یا مطمئنی برای تنظیم تیروئید م دارید بهم بگید کم کاری کن 23هستش.یعنی شدیده.

سلام  ممنون از مطالب مفیدتون شما در مورد کم کاری تیروئید راهکاری دارید ؟ من کم کاری تیروئید ...

علت کم کاری تیروئید از سردی است
بادکش زیر گلو در ۱۴مرحله(توسط متخصص طب سنتی یا اسلامی انجام شود)
یک قاشق مربا خوری اسفند قورت داده شود حداقل یک هفته
ارده با شیره ۵وعده در هفته
کاهش یا ترک سردی ها
گرمی ها زیاد مصرف شود

از نمک دریا بجای نمک شیمیایی استفاده شود

2738

خیلی وقته ک سردیجات مصرف نمیکنم 

ولی بادکش انجام ندادم. شنیدم ک باید فرد واردی این بادکش رو انجام بده.کسی رو سراغ ندارم انجام بده.

و همچین نمک دریا استفاده میکنم ولی یه مدت به هوای خوب شدن هر روز استفاده کردم فشار خونم رفت بالا

الان در حد مصرف عادی توی غذاها استفاده میکنم.

ممنون م .

خیلی وقته ک سردیجات مصرف نمیکنم  ولی بادکش انجام ندادم. شنیدم ک باید فرد واردی این بادکش رو ان ...

یک جمله کلی بگم برای همه بیماری ها کافیه

«علت تمام بیماری ها از سردیست»

این کلام امیرالمومنین است

اگر گرمی زیاد مصرف کنید بیماری ها بتدریج خواهند رفت.

و بیست یک روز هم اسفند خوردم. داروهای آیت اله تبریزیان هم گرفتم جامع امام رضا همراه با  دستورا ...

بطور کلی در غذاهایتان از روغن های سفارش شده استفاده کنید مثل زیتون و حیوانی

آب فاتر صبح ناشتا میل کنید

بسیار خب من هم چنان گرمی جات مصرف میکنم وقتی چنین حدیثی داریم  فقط آب فاتر چی هست؟

آب جوشیده ولرم شده

اقلا روزی ۵ لیوان مصرف کنید که یکیش حتما صبح ناشتا باشه

خب این راحته

حتما انجام ش میدم

یه سوال دیگه هم دارم.

اینکه وفنی راه میرم مچ پام ، تق توق صدا میده،یعنی کل اتاق ک راه میرم همچنان پام صدا میده،  

صبح و شب هم نداره کلا اینطوریه ، و تقریبا یه ساله این طوری شدم

ورزش و استخر هم تاثیری نداشت ، 

می دونید علتش و درمان ش چیه؟

2706