2737
2734
عنوان

دوسدارم بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه پسر5ساله

بگردم.نذار اون طفلی قاطی این ماجراها بشه اگه شرایط داری چون معتاده جدا شو اگرم شرایط نداری دست رو دست نذار یه طوری راهی پیدا کن حتا اگه برا چندسال بعد جواب بده برنامه ت

آندیااام بچه ها بحث کردم کاربری مو ترکوندن.دوستام بیاین همه
2738
خدایا من به مرگم راضی ام خودت جونمو بگیر راحتم کن

مرگ چاره کار تو نیست عزیزم.شوهرت در قبال شما و پسرت مسول نیس تو  دست بذار رو زانوت و توکل کن و برو دنبال ی کاری ک بتونی زندگی خودت و پسرت و بچرخونی شوهرتم خودش میدونه و طلبکاراش با حرص خوردن شما چیزی نمیشه ک فقط پسرت اسیب میبینع

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
سلام عزیزم....بدهی چی؟ خونه یا ماشین ندارین بفروشین؟ شوهرت چی مصرف میکنه؟ ببین اعتیاد واقعا بده.. ...

نه عزیزم نه خونه داریم نه ماشین داریم نه سرمایه داریم.صفر صفریم حتی خورد و خوراکم نداریم همش قرض کرده دود  کرده دیگه نمیدونم چه کوفتیه

گریه و زاری فقط خودتو نابود می‌کنه عزیزم...با گریه بدهی پاس نمیشه...ی مدتی برو خونه پدرت....دور باشین از هم ی کم از فضای طلبکاران دور باش...تا ببین چی میشه...منطقی بشین حرف بزن بودن تنش توافقی جدا شو

2706