2733
2734

ادبیات و فلسفه و منطق و دینی رو تموم کردم نظرتون رو بگید

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

سال ۹۸منطقه ۲با ۱۵هزار انسانی تربیت معلم آوردن ینی من سکوت😶🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال ۹۸منطقه ۲با ۱۵هزار انسانی تربیت معلم آوردن ینی من سکوت😶🍭

خوش به حالش کی بوده این خانوم زیاد درس میخوند 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2731

عربی بخون از همه مهم تره 

تاریخ جغرافیا 

ریاضی نخون مهم نیست آمار بخون اما اگه وقت داشتی

زبان رو کم کم بخون مثلا روزی یک ساعت هر روز بخون 

اقتصاد روان شناسی هم چون فقط یه کتابن خیلی تاثیر داره تو رتبه اینا رم هر کدومو تو چند روز میتونی تموم کنی 

امسال کنکور داری؟ بخون متما که قبول بشی اگه قبول نشی بعدا دیگه برات خیلی سخت میشه ورود به اموزش پرو ...

اره امساله ولی فکر میکنم خیلی سخته

عربی بخون از همه مهم تره  تاریخ جغرافیا  ریاضی نخون مهم نیست آمار بخون اما اگه وقت داشتی ...

وای عزیزم مرسی شما کنکور دادی

2738
خوش به حالش کی بوده این خانوم زیاد درس میخوند 

خانم نبود آقا بود ینی دوس پسر خودم بود😑😑🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
خانم نبود آقا بود ینی دوس پسر خودم بود😑😑🍭

بچه درس خون بود

عربی بخون از همه مهم تره  تاریخ جغرافیا  ریاضی نخون مهم نیست آمار بخون اما اگه وقت داشتی ...

ریاضی نخونی خیلی ضرر میکنی از ما گفتن🍭😐

2706