2737
2739
عنوان

چله زیارت عاشورا

124 بازدید | 25 پست

سلام خانوما،میخوام چله زیارت عاشورا بگیرم؛یکی گفته بود تو ایام عادت ماهانه بدید کسی براتون بخونه،من دوست ندارم کسی بدونه چله گرفتم

مگه خوندن زیارت عاشورا اون ایام اشکال داره؟؟؟

من شنیدم فقط ایه های سجده واجب رو نباید خوند

بعدش چله جطور بگیرم ،کی بلده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من چله با صد لعن و صد سلام و دو رکعت نماز رو گرفتم و حاجتم رو خیلی زود گرفتم😊 به بهترین نحو

دوران پریودی هم میتونی بخونی ولی اگه یه وقت خواستی نماز زیارت امام حسین رو بخونی میتونی از کسی بخوای این دو رکعت رو برات بخونه

من قرار بود از یه دوست که ازم دور بود بخوام که خداروشکر به اون مرحله نرسید و پری نشدم😄😄

سلام منم خودم میخوندم. سوالم فقط اینه اگر یه روز اصلا وقت و امکانش نباشه یعنی فاصله بیفته چی؟

میگن چله باید پشت سر هم باشه

یه جا خوندم که بعضی پرسیده بودن ما هر وقت چله گرفتیم بلاخره یه روزش از دستمون در رفته و نتونستیم اون یه روز رو بخونیم

که جواب دادن این نشونه اینه که اون حاجتت فعلا قرار نیست براورده بشه

منم زیاد پیش میومد چله هام ناقص بشه..ولی از یه موقعی به بعد تصمیم گرفتم به هر نحوی شده هر روووز بخونم که برای بار دوم حاجت روا شدم..

البته چله اولیم که حاجتمو نگرفتم درسته روزاش از دستم نرفت ولی خیلی داغووون میخوندم😅😅😅

2706