2737
2734

آبچکون من خیییلی چرب و کثیفه بندازم تو اب و وایتکس؟ی سماور طلایی دکوری هم دارم رو اپن گذاشتم به نظرتون جاش خوبه؟خیلی زود زود کثیف میشه چطوری برقش بندازم الان سیاه شده طلایی نیست مثل اولا

با ماست تمیز کن سماورتو بعدم برام دعا کن😁ابچکونم اره بذار توش یکم اسکاچ بکشی تمیز میشه

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آشپزخونم امروز تموم شد دلم نمیاد غذا بپزم😭😭😭

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
2738
از این طلایی هاست هااا مسخرم میکنی؟؟؟؟

انگار تو مسخره میکنی.میگم ماست بزن روش با دستت بکش ببین چی میشه.دعا به جونم میکنی. برای ظروف مس،برنج،برنز همه چی ماست یچیز محشره

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
انگار تو مسخره میکنی.میگم ماست بزن روش با دستت بکش ببین چی میشه.دعا به جونم میکنی. برای ظروف مس،برنج ...

😳😳😳امشب امتحان میکنم حتماااا ماست بزنم بعدچند دقیقه بت دست بمالم و اب کشی کنم؟؟؟

2706