2733
2734
عنوان

دعای معراج(کرونا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1567 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميخونم🤚🏻❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
چندنفرشدیم دوستان؟ درهرصورت چله بگیریم فکر کنم تا دوازده فروردین بشه امروز خوندم چقدر دعای خوب قشن ...

خیلی دعای خوبی امروز شروع کردیم 

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
امروز اولین روزه عزیزم

اوووم من تا حالا شركت نكردم

كار خاصي بايد بكنم يعني!؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
اوووم من تا حالا شركت نكردم كار خاصي بايد بكنم يعني!؟

نه عزیز فقط تا چهل روز دعای معراج بخون

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
خوندم امروز ان شالله ک پر بازدید بشه و تعداد بیشتری دعا کنن بجای ناله و شکوه

خدا خیرت بده عزیزم

همچنین شمارو دوستان رو منشن نکردن کم هستیم 

من گفتم هرکی دوستی داره تگ کنه،ولی ایرادی نداره همین تعدایم که هستیم خوبه

همچنین شمارو دوستان رو منشن نکردن کم هستیم 

من گفتم هرکی دوستی داره تگ کنه،ولی ایرادی نداره همین تعدایم که هستیم خوبه

منم هستم.

فقط ی چیزی من چله ی حدیث کسا داشتم از۲۹م شروع میشد امروز یادم افتاد باید چیکار کنم؟

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
2706