2737
2734

تو رو خدا   اگه  کسی  وارده  بیاد  کمکم   خواب   دیدم   دندون   پیش   بالا   لق   شده 

بعد   خودم   با دستام   کشیدمش    بیرون

به کرمهای اطرافتون پیله نکنید!!    توهم پروانه شدن میگیرن

من ده بار اینجور خوابا رو دیدم هیچیم نشد هرچی تعبیر کنی همون میشه. خونم اومد؟اگه خون بیاد باطل میشه خوابت

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ده بار اینجور خوابا رو دیدم هیچیم نشد هرچی تعبیر کنی همون میشه. خونم اومد؟اگه خون بیاد باطل میشه ...

اره    یکم   بعد    گذاشتمش   تو   دستمال

اعتقادی ندارم راستش

صدبار خواب دندون دیدم خواب عروسی دیدم خواب مرگ دیدم

هیچ اتفاقیم واسه هیچکس نیوفتاده😐

اگه معتقدی میگن صدقه بده یا واسه آب روون تعریف کن

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
اره    یکم   بعد    گذاشتمش   تو   دستمال

خون بیاد باطل میشه خواب تعبیر بد نکن عزیزم

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
2740

آیت الله فاطمی نیا توی برنامه ای که در مورد تعبیر خواب بود شبکه یک برنامه ی این شب ها میگفتن افتادن دندون تعبیرش از بین رفتن صفات و عادت های بد اخلاقی هست ، انشالله شما اخلاق و عادات خوبی دارید و بسیار هم خوب تر میشه.

سلام😊 
آیت الله فاطمی نیا توی برنامه ای که در مورد تعبیر خواب بود شبکه یک برنامه ی این شب ها میگفتن افتادن ...

چندجا   خوندم   چیز   خوبی   ننوشته   بود   نوشته   بود  بلا  و مصیبت    امیدوارم   همین که  شما   میگی  درست  باشه

چندجا   خوندم   چیز   خوبی   ننوشته   بود   نوشته   ...

گفتم اون کتابها و سایت های تعبیر سراسر دروغه ، هیچ کتابی از ابن سیرین ، حصرت یوسف و اینها به دست ما نرسیده و تمام اینها فقط باعث اضطراب و استرس در افراد میشه

سلام😊 
گفتم اون کتابها و سایت های تعبیر سراسر دروغه ، هیچ کتابی از ابن سیرین ، حصرت یوسف و اینها به دست ما ...

دقیقا   فکر  کنم   ابن  سیرین   بود   من   کتابشو  ندارم   سرچ   کردم   اینو   نوشته   بود   

دقیقا   فکر  کنم   ابن  سیرین   بود   من   کتابشو  ندارم &nb ...

بله میدونم ، ابن سیرین که در زمان حیاتشون معبر بزرگی بودن ، هیچ کتابی از خودشون باقی نزاشتن و یا حداقل هیچ کس همچبن کتابی از تیشون ندیده و این کتاب که به اسم ایشون هست جعلی هست

سلام😊