2737
2739
عنوان

بنظر شما چیکار کنم؟ (من و نامزدم)

345 بازدید | 38 پست

۲ ساله نامزدیم

عید اول نیم سکه آورد

عید قبلی ی دستبند در حد ۱.۵ گرم

الان اس داده میگه امسال برات طلا نمیتونیم بخریم

بعد ما دو تا شهر مختلفیم

امسال نه تولدم به روی خودش آورد نه بقیه مناسبتا ...

بعد قرار بود عیدی منو مامانم بریم شهر اونا

الان بریم مامانم باز میخواد غر بزنه ک هیچی بهت ندادن و عروسشون بودی و اینا

من چیکار کنم

اعصابم خورده

میگم چن روز دیگه بگم نمیایم؟

چیکار کنم؟

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

خب تو این گرونی حق داره.چیزای دیگه رو باید بخره 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیدی فقط سال اوله دیگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
خب تو این گرونی حق داره.چیزای دیگه رو باید بخره 

فک‌ نمیکنم کلا بخوان چیزی بخرن

باز میریم اونجا میگن بیا ی چی بردار بخر منم ک‌ نمیتونم بگم فلان چیزو میخوام

بعدم مامانم میگه فلانن

2738
قرار نيس هر سال طلا بهت عيدي بدن طلا خيلي گرون شده بنده خدا حق داره حالا مگه مامانت هر سال واسه د ...

سالای قبل خرید هر سال رب سکه

فروخت داد برادرش

مامانمم دیگه نخرید

تازه پدرشوهر من باهام قرار گذاشت دم طلافروشی واسم النگو بخره بعد موقع رفتن زنگ زد کنسل کرد.البته من قایکمی با شوهرم رفتیم زنجیر خریدیم ولی اونوقع طلا اینقد گرون نبود کلا گرونی نبود

باید ملاحظه کرد دیگه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

عزیزم گرونیه.به نامزدت حق بده و ب مامانت بگو در مورد زندگیت نظرات مخرب نده.بچسب ب زندگیت و واسه ارامشتون تلاش کن.کادو ک خوشبختی نمیاره.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
همون نیم سکه عید اول رو دور از چشم مامانت  بده بهش که بهت بده دوباره  ولی حتما که نباید ط ...

نمیشه میفهمه مامانم

من میگم اگ کلا چیزی نگیرن مث اولین باری رفتیم خونشون باز مامانم جیگرمو خون میکنه چن وقت

فک‌ نمیکنم کلا بخوان چیزی بخرن باز میریم اونجا میگن بیا ی چی بردار بخر منم ک‌ نمیتونم بگم فلان چیزو ...

چرا نمیتونی به نامزدت بگو باید برام خرید عید بکنی.مانتو شلوار کیفو کفشو لباسو اینچیزا

2706