2733
2734

سلام دوستان من هفته ی ۲۲ بارداری دوقلوام از هفته ی ۲۰ انقباضای رحمم شروع شده و الان هم همش دردهای پریودی میاد سراغم و بعدش لک و ترشح میبینم که تا اینطوری میشم شیاف ایندومتاسین استفاده میکنم خوب میشم کسی بوده مثل من باشه بچه اش به موقع به دنیا بیاد؟؟

عزیزم سرویکست چنده؟؟استراحت مطلقی؟؟شیاف سیکلوژیست خارجی بزار امپول پورلوتون نمیزنی؟؟؟حتما امپول پورلوتون بزن خیلی استراحت کن 

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم سرویکست چنده؟؟استراحت مطلقی؟؟شیاف سیکلوژیست خارجی بزار امپول پورلوتون نمیزنی؟؟؟حتما امپول پورل ...

چرا همه رو استفاده میکنم پساری هم دارم ولی این دردها ول کنم نیست

چرا همه رو استفاده میکنم پساری هم دارم ولی این دردها ول کنم نیست

ب دکتر بگو بهت قرص هیوسین بده یا ایزوپرین برای انقباضه

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
اره استفاده میکنم بازم ممنون

سلام خانومی شما دردات خوب شد ؟ هنوز هم پساری داری؟

برای مامان شدن من  و همه کسایی که آرزوی مادر شدن دارن دعا کنین. شب و روزم شده گریه . خداروشکر بعداز ۳ سال نازایی و ۳ بار iui ناموفق بلاخره با ivf باردار شدم . خدایا شکرت 
2738