2737
2734
عنوان

توروخدا دعام‌کنید

99 بازدید | 13 پست

رژیم گرفتم برای لاغری خیلی چاق شدم همسرمم ناراضیه از این چاقی 

دعااام کنید بتونممم ادامه بدم دیروزو کامل گرفتم  همینجوری ادامه بدم واقعا تو زندگیم موضوع مهمی شده برام اعتماد به نفسمو از دست میدم

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قد و وزنت چقدر؟

وزنم ۸۶ قدم ۱۷۰

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

ایشالا که بتونی منم رژیمم ،چاقی واقعا آدم رو زشت میکنه .من وقتی به این فکر میکنم که وقتی چاقم چه قدر زشت میشم خودم رو کنترل میکنم الانم ۲ کیلو کم کردم تقریبا یک هفته هست دارم رعایت میکنم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
عزیزم میتونی چرا نتونی  منم یه هفتس شروع کردم یه کیلو که کم کنی انقد ذوق داری برا بیشتر کم کرد ...

وای اره خیلیی خوبه ادم امید پیدا میکنه

چه رژیمی گرفتید رژیم من سخته 😥

2740
ایشالا که بتونی منم رژیمم ،چاقی واقعا آدم رو زشت میکنه .من وقتی به این فکر میکنم که وقتی چاقم چه قدر ...

واقعا 

چند روز نخوری بدنت عادت میکنه. من همش دهنم میجونبید. بعد زایمان شدم ۸۵. بعد رژیم کرمانی گرفتن شدم ۵۸ ...

‌خوووشبحالت

وای اره خیلیی خوبه ادم امید پیدا میکنه چه رژیمی گرفتید رژیم من سخته 😥

من رژیمای سخت نمیرم که وسطش وا بدم خودم کم خوری میکنم میوه و سبزیجات ببشتر میخورم و طناب و رقص

از 102 رسیدم 75 خسته شدم ولش کردم حالا یه هفتس دوباره شروع کردم میخام تا عید بشم 70 به امیدخدا

تیروئید کم کارم دارم😔

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍
وای اره خیلیی خوبه ادم امید پیدا میکنه چه رژیمی گرفتید رژیم من سخته 😥

رژیم شیر و خرما بگیر البته زیر نظر پزشک

منم امروز کلی رقص کرمانشاهی شاد رفتم

صبحانه کم خوردم

برم خرید شیرو خرما بخرم رعایت کنم 

انشالله موفق میشی

خودتو از امروز وزن نکن

مدام تلقین و فاز منفی نده

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم