2737
2739

الان که داشتم تاپیک هاتون را می خواندم دلم یهو خیلی برای مامان بابام تنگ شد من ازشون خیلی دورم خیلی ، پارسال عید با مامانم رفتیم خرید آن موقع منتظر بودم تا کارم درست شه بیام پیش همسرم الان پیش همسرمم شکر خوبه همه چیز اما دلم خیلی براشون پر کشید می شه دعا کنید شاد باشند دمه عیدی غصه نخورند هیچ کدام از ما پیششون نیستیم به خدا خوش به حالتون اگر نزدیکید من که اشکام همینطور داره می اد از یه طرف دورم از طرفی انتظار بچه دار شدن دارم که بهشون خبر خوش بدم خوشحال بشند بچه ها خیلی برام دعا کنید خیلی تنهام

دوست من برایت دعا می کنم به خواسته ی  قلبیت برسی لطفا برام دعای خیر کن .با یک دنیا عشق ازت  ممنونم 🌹❤️

منم خیلی ازشون دورم

۵ماهه ندیدمشون. تا۴ماه دیگه هم قرار نیست ایران برم🥺🥺

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عید نمیری پیششون؟؟؟ منم دورم ولی عید میرم تا 13 پیششونم

نه من خارج از کشورم هزینه اش برام زیاده  خیلی گذاشتم شاید سال دیگه  این موقع برم شاید خدا خواست و با دست پر آمدم ایران که قلبشان شاد بشه تو را خدا دعا کنید برام خیلی تنهام 

دوست من برایت دعا می کنم به خواسته ی  قلبیت برسی لطفا برام دعای خیر کن .با یک دنیا عشق ازت  ممنونم 🌹❤️
2728
منم خیلی ازشون دورم ۵ماهه ندیدمشون. تا۴ماه دیگه هم قرار نیست ایران برم🥺🥺

شما کجا هستی دوست من ؟

شما کجا هستی دوست من ؟

ایتالیا

میلان

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

عزیزمم تاپیک منو خوندی درسته؟!

ببخشید اگه ناراحتت کردم عزیزمم

منم باید مهاجرت کنم الته تنها نه با مامان بابام 

اما دلمم خیلییی واسه خونواده پدری و مادری تنگ میشه وخیلی ناراحتم

2740
به سلامتی و دل خوش بارداری ؟ 

بله☺️

یکماه قبل از اینکه بیایم باردار شدم. خدا خیلی مهربونه. دلش رحم اومد

نذاشت اینجا تنها باشم🤲🤲

شما کجایین؟؟

تااخرعمر میخاین خارج باشین

نه. خدا نکنه🙄

همسرم موقعیت بهتری تو ایران گیر بیاره برمیگردیم ان شالله🙏

2706