2737
2739
عنوان

وای چرا اینجوری شدم

80 بازدید | 7 پست

بچها اولین علائم کرونا چیه؟ من ی حسی تو گلوم نمیشهم گفت سوزش دوسدارم سرفه کنم. خیلی استرس دارم کرونا نباشه.هیچ علائم دیگه ای ندارم خوبه خوبم.بچه شیرخواره دارم کرونا بگیرم بچم چی😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینطوری شدم از دیشب ک شنیدم🤣🤣🤣🤣

میخوام پرت بشم تو یک چاه عمیق و ببینم که از سرزمین عجایب سردرآرودم، میخوام پیترپن سرزده بیاد و منو به ناکجاآباد ببره، میخوام یه جادوگر پاهامو تبدیل به دم ماهی کنه تا به اعماق دریا سفر کنم، میخوام فرشته مهربون منو تبدیل به یه عروسک چوبی کنه تا از انسان بودن نجات پیدا کنم، کاش مثل یک خوناشام دویست سال در تابوتی تنها میخوابیدم و بعد وقتی بیدار شدم... هیچ چیز... نیست!
2728
ینی تلقین کردم ب خودم .فک کنم دارم بهتر میشم اول صب بیدار شدم اینطوری بود تازه نیم ساعتم نیس بیدارشد ...

من یه دوره با شوهرم دوتایی سخت مریض شدیم دو هفتس خوبه خوبیم ولی از دیشب همش اصرار دارم ک گلوم میسوزه همش اب دهنمو قورت میدم ک ببینم گلوم درد میکنه یان منم بچه شیرخوار دارم :((

میخوام پرت بشم تو یک چاه عمیق و ببینم که از سرزمین عجایب سردرآرودم، میخوام پیترپن سرزده بیاد و منو به ناکجاآباد ببره، میخوام یه جادوگر پاهامو تبدیل به دم ماهی کنه تا به اعماق دریا سفر کنم، میخوام فرشته مهربون منو تبدیل به یه عروسک چوبی کنه تا از انسان بودن نجات پیدا کنم، کاش مثل یک خوناشام دویست سال در تابوتی تنها میخوابیدم و بعد وقتی بیدار شدم... هیچ چیز... نیست!
2738