2737
2734
عنوان

بچه ها فک میکنم کرونا گرفتم

12422 بازدید | 72 پست

گلوم درد میکنه... چند روزی هم هست مفصل های زانوم درد میکنه 

خدا نکرده کرونا نگرفته باشم

گلوم حس گرفتگی داره مثه اینکه زیاد داد بزنی  درد بگیره اون طور شدم

برام صلوات میفرستین ... کرونا نگرفته باشم خیلییی میترسممممگ

🌷برای ظهور اقا امام زمان صلوات. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😑این چه فازیه؟ از دیروز همه فکر میکنن کرونا گرفتن

واقعا😐یک گلو درد عادی میگن کرونا😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2740
کدوم شهری؟ علائم کرونا رو بخون. سردرد هم داره

تهرانم

سردرد ندارم ولی گلو درد و مفصل درد دارم

🌷برای ظهور اقا امام زمان صلوات. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌷
گلوم درد گرفته  ... میترسم

نه گلم چیزی نیست

یعنی تاحالا نشده گلو درد و این چیزا بگیری؟

هی بهش فکر نکن استرس نده به خودت

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

نه عزیزم ..چون اومده الان احساس می‌کنی کرونا گرفتی..قبل از اینکه اسم کرونا رو بشنوی هروقت این طوری می‌شدی مسلما میگفتی حتما بدنم سرماخورده خودم سرما خوردم..هیچی نیس بدنتو باد گرفته

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2706