2733
2739

از دیروز تاحالا دارم میمیرم هرکاری میکنم خوب نمیشم توروخدا راه حلی دارید بگید بی سابقه بوده اینجوری حالت تهوع بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم تو اقدامم ولی خو امروز ۲۱ موعدمه فک کنم خیلی زود باشه برای علائم.احتمالش خیلی کمه چون پلی کی ...

زنجبیل بخور اگر دلیلش بارداری باشه آروم میشی.

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2738
نمیدونم تو اقدامم ولی خو امروز ۲۱ موعدمه فک کنم خیلی زود باشه برای علائم.احتمالش خیلی کمه چون پلی کی ...

اخه این مدلی پی در پی بیشتر ب علائم ویار میخوره. 

بازم یه بی بی چک بزن محض احتیاط

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
اخه این مدلی پی در پی بیشتر ب علائم ویار میخوره.  بازم یه بی بی چک بزن محض احتیاط

ن فک کنم از قرصی باشه که دیروز خوردم.برای تیروئیدم از اون موقع حالم خرابه اسمشم ک میاد مث زنای حامله ک ویار دارن حالت تهوعم بیشتر میشه دوس دارم عق بزنم

گلم تو این سایت 15 روش ضد تهوع وجود داره.. برات می فرستم خودتم تو گوگل سرچ کن.. اما اول مطمئن شو باردار نیستی که خدایی نکرده برات بد نباشه

https://doctornim.ir/physical-health/nausea-treatment/

"BE WITH GOD...BE KING"
2706