2733
2739
عنوان

دلم شکست از شوهرم

852 بازدید | 62 پست

من موندمو قیافه تپل بعد زایمان شوهرمم ب اندامش خیلی اهمیت میده امشبم خوشتیپ کرده بود باهم میرفتیم دکتر اصن زیاد باهام حرف نمیزد عین شبای قبل. رفتیم تومطب با خانم دکتر خوشکل و خوشتیپ اینقد خندید و حرف زد😔 بعدم منو زودی رسوند خودش رفت پیش مامانش

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

برو باشگاه ب خودت برس خو

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه که دنیا اومد، دوشب نذاشت بخوابید قیافه شوهرتم پف کرده و داغون میشه نترس

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2738

عزیزم مقصر خودتی وقتی میدونی شوهرت حساسه باید به خودت برسی .اگه ندیده بگیرت و مهم نباشی چی!

قشنگ جوری به خودت برس که انگار باره اوله میاد ببینت 

تو جامعمون که پراز زن و مرد خرابه خودمون باید مراقب زندگیمون باشیم

کاری نداره.... 

تا میتونی کیک شیرینی بخر.... تا اونجایی ک توان داری چیز کیک و کیک شکلاتی درس کن‌... ظهر و شب بهش برنج بده... شکم ک زد هی ب روش بیار.. اعتماد ب نفسش کم بشه....

یکبار صورت دخترم کهیر زد و تا حالا همچین موردی نداشتیم، قبلشم خونه مامانم بودیم و اونم خیلی بهمون تو خورد و خوراک میرسه، داشتیم آماده می‌شدیم بریم دکتر تو عصبانیتش بهم فهموند تقصیر کنه بچم اینطوری شده و هرچیزی دم دستم برسه میخورم و همینجوری مثل یه بشکه شدم، صدای شکستن قلبم رو حس کردم... (تو بارداری بیست کیلو زیاد کردم و متاسفانه شیردهی تا حالا که لاغرم نکرده)

منبین هشت ماهگی تا کمتر از یک سالگی پسرم ۳۳ کیلو کم کردم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
متم پروفایلمو که عاشقانه بود پاک کردم بعدمدتها.. اومد گفت ازم ناراحتی چرا برداشتی هیچی نگفتم

خب میگفتی از رفتارش ناراحت شدی

بگو همه خانوما بعد از زایمان اینجوری میشن ولی خب چندماه دیگه بارژیم درست میشه

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
2706