2733
2734

پدرم بخاطر انفولانزای مشکوک ب یکی از ویروسای کرونا یا نوع ب،بسترین و الان تو کما هستن،ریه تماما عفونی شده و با دستگاه تنفس میکنن،تو icu ولیعصر قم بصورت ایزوله بسترین،حتی از دور هم نمیتونیم ببینیمشون.

التماس میکنم برامون دعا کنید خدا پدر مهربانم رو بهمون ببخشه و سلامتی کامل و سریع به دست بیارن و برگردن خونه....

دختر۱۶ ماهه م بهشون خیلی وابسته س و بیقراری میکنه

لحظات و شب و روز های تلخی رو میگذرونیم.

محتاج دعاهاتونم.

ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا ک خوب میشع

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2731
2738

اخه مگه نمیگن که اگه رفت و امد به خارج داشته باشن میگیرن؟پدر شما چند وقته گرفتن انفولانزا؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
پدرتون رو چند روز دیگه مرخص میکنن. اما به شرطی که اون کسی که نذر کرده برا سلامتیش نذرش رو فراموش نکن ...

از کجا میگی

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706