2733
2734
عنوان

خانوم یه راهنمایی می کنید لطفا

139 بازدید | 14 پست

خانوم ها کسی از شما ها  هست شوهرش تو کار طلا باشه می خوام یه کم طلا بخرم نمی دونم الان بگیر یا بمونه بعد عید بنظرتون گرون میشه یانه 

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘

بمون اردیبهشت بگیرم چه طوره خانوم اگه واقعا می تونید بگید این پول کلا پس اندازمه

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از طلافروش هم بپرسی میگه نمیدونم من ی کانال دارم برای جواهری سمت خونمونه وقتی ازش میپرسن گرون میشه ی ...

مرسی گلم

2738
تاحالا دیدی تو سال جدید اونم.تو مملکت ما چیزی ارزون بشه?نه عزیزم ارزون نمیشه

واقعا راست میگی بخدا

من دوماه پیش یه تک پوش خریدم۶تومن انقدر بدم میاد ازش چون اصلا به دلم نبود فقط واسه اینکه بیشترازین پ ...

مبارکت باشه ایشلا پول دستت میاد عوض میکنی پس اندازه دیگه منم بگیرم طلا دست دوم می خرم 

عزیزم من خودم طلا میخرم و میفروشم . تو نوسانات . اما فقط ابشدخ بگیر چون مالیات ندارم طلا مستعمل هم کلی میکشم رو یا سکه کامل 86امامی بگیر فقط اینا دیگه چیزی دیگه نگیری که بدجور بیشتر از وزن طلا بهت میندازن

2706