2733
2739
عنوان

بچه ها یه لحظه میاین تو رو خدا 🥺

315 بازدید | 26 پست

سلام به روی ماهتون. من ۳-۴ ماه پیش بارداری خارج از رحم داشتم چون خیلی مطمئن نبودن دکترها دیر شد و مجبور شدم لاپراسکوپی بشم. الان دوباره ماه اول اقدامم هست. و حالم دقیقا مثل اوایلی هست که نمیدونستم باردارم... سینه هام یه حالی شدن و مرتب سرگیجه دارم کمرم هم گرفته. اون سری ۷-۸ روز مونده بود به موعدم که فهمیدم باردارم. الانم دقیقا تو همون تایماس. با این تفاوت که لکه بینی ندارم. بارداری قبلیم لکه بینی قرمز داشتم که با شیاف کنترل شد... الان موندم به نظرتون باردارم؟ می ترسم باز همون بلا ها سرم بیاد استرس گرفتم 🙁 یا شایدم توهم دارم اصلا گیج شدم!! خیلی زود نیست بی بی چک بذارم به نظرتون؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خیلی زوده عزیزم بذار یک هفته از موعد پریودیت بگذزه بعد برو آزمایش بده

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
2731

عزیز دلم استرس از هر چیزی بدتره برات.

چرا استرس داری؟؟ بسپار به خدا همه چیزو

ان شاالله که این یکی نی نی صحیح و سالم یه گوشه ی رحم جا خوش کرده باشه و خبر خوب بارداریتو سریع بدی.

اینکه قبلا چه شکلی بودی و الانم اون شکلی ربطی به خارج رحم بودن بارداریت نداره.

پس استرسو بزار کنار و با یه بی بی چک مطمئن شو که داری مامان میشی

2738

خوب یه بی بی چک بزن ببین دیگه این دیگه ترس نداره که یا هستی یا نیستی اگه باردار بودی برو دکتر تحت نظرش باش 

در ضمن یک بارحاملگی خارج ازرحم دلیل نمیشه که بعدی هم خارج از رحم باشه من خیلیارو دیدم بار اول خارج رحم بودن ولی بار دوم حاملگی نرمال داشتن

چرا خیلی زوده عزیزم بذار یک هفته از موعد پریودیت بگذزه بعد برو آزمایش بده

اون دفعه هم همین موقع ها بود که بی بی مثبت شد ولی راست میگی الان دلشو ندارم باز زود بی بی بزنم

عزیز دلم استرس از هر چیزی بدتره برات. چرا استرس داری؟؟ بسپار به خدا همه چیزو ان شاالله که این یکی ...

ممنون عزیزم آرامش دادی بهم. ولی هنوزم مطمئن نیستم آخه میگم شاید توهم می زنم. یه چند روز بگذره بی بی میذارم مطمئن بشم

2706