2737
2734
عنوان

بیاین جوک بگیم بخنیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 73 پست
وضعیت بد اقتصادی برا باباها اعصاب نذاشته😂

این جریان یکجور دیگش واسه پسرعموی من پیش اومده بود. تعریف میکرد که دوهزارتومن داده بود به یک گدا. اونم گفته بود الان با دوهزار تومن تو دهن آدم هم نمیرینن. اینم برگشته گفته تو هزارتومن بده به من هم تو دهنت میرینم هم میشاشم. وای انقدر عصبی بود میگفت گدا ها چه پررو شدن ماهم از خنده مرده بودیم😂😂😂

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مورد داشتیم پسره رفته خواستگاری بعد با اجازه ی عروس و داماد خانواده هاشون رفتن تو اتاق با هم آشنا ب ...

مورد داشتیم طرف رفته خواستگاری زنگ در و نزده خودش کلید انداخته رفتن تو😯😂😂

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
2731

یک ﻧﺼﯿﺤﺖ ﺍﺯ ﺩﮐﺘﺮ ” ﻧﯿﻠﺠﺴﯿﮋﻭﮐﺴﺘﺎنی فیک”

ﺩﮐﺘﺮ “ﻧﯿﻠﺠﺴﯿﮋﻭﮐﺴﺘﺎﻧﯽﻓﯿﮏ” ﻣﯿﮕﻪ:

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺗﻨﺒﻠﯽ ﮐﻪ ﺍﺳﻢ ﻣﻨﻮ ﻧﻤﯿﺨﻮﻧﯽ فکر میکنی من حال دارم ﻧﺼﯿﺤﺘﺖ ﮐﻨﻢ؟!!

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2738

دخترعموم پروفایلش زده خوشبختی ینی اسم شوهرت مرتضی باشه

یه دل سیرگریه کردم براهمه اون بدبختایی که اسم شوهرشون مرتضی نیست خدایا خیلی بی انصافیه

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
نحلتییییی😖🤣😂😂😂

😆😆  

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

آیا میدانید?!!!!  نوشیدن یک فلاکس چای باعث چه چیزی میشود؟  همانگونه که تحقیقات در موسسه تحقیقاتی دکتر لواندوفسکی مونیخ آلمان  طی فرایند آزمایشی نشان داده مصرف یک فلاکس چای باعث  . . . . . . . . .  خالی شدن فلاکس چای میشود… :O  حال کنید با این اطلاعات علمی  

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕

مورد داشتیم شب خواستگاری بچه لگد میزده😂😂😂

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
تو مترو نشسته بودم بغلیم سرش تو گوشیم بود داخله تایپ نوشتم میمون گوشیمو نگا نکن زد پس ک ...

😱😱😁

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

تو تاکسی راننده گفت خانمم باﺭداره. گفتم کاﺭ خودشونه!

‏زد بغل با قفل فرمون ﺩنبالم کرد

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2706