2733
2739

خانما در هفته چند بار رابطه داشتن طبیعیه؟ 

شوهر من نزدیک ده روزه رابطه نداشتیم الانم گوشیشو نگاه کردم دیدم فیلم پور.ن دیده...میگیم چیکار کنم ؟قبلا خستگی رو بهانه میکرد الان امروز روز استراحتش بوده اومدیم شهرستان خونه بابام اگه امشبم نخاست میگین چ کنم؟ 

شما در هفته چن بار رابطه دارین؟

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینارو به خودش بگو 

یکی دو بار بهش گفتم احساس میکنم غرورم میشکنه بازم بگم میگم به درک ک نمیخاد

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2738

بدن هر فرد با اون یکی فرق میکنه کلی مسأله دیگه هم دخیله چند بار رابطه داشتن ما مشکل شمارو حل نمی کنه باهاش صحبت کن علت رو پیدا کن هزار تا علت میتونه داشته باشه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

هفته ای ۲ بار متوسطشه حالا بیشترش میشه زیاد

کمترش میشه کم از لحاظ علمی

حالا با خودش صحبت کن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706